Haftanın Öne Çıkan Stil Notlarını Hemen Dene!

Haftanın Öne Çıkan Stil Notlarını Hemen Dene!

Haftanın Öne Çıkan Stil Notlarını Hemen Dene

Haftanın öne çıkan trendleri ve ilham veren görünümleri için gözünüz Yeşiltopuklar’da olsun! Pilenin sonbahara doğru hızlı yükselişi, büzgü ve fırfırların romantik halleri, tül eteklerin “ben geliyorum!” vurgusu, desenli bol elbiselerin “her zaman her yerdeyim” deyişine şahitlik ediyoruz.

Haftanın Öne Çıkan Stil Notlarını Hemen Dene

Hızlı Yükselişe Geçen Pililer

Yüksek modanın söz sahibi markaları pilili tasarımlara yeniden yön veriyor. Yaz boyu göz önünde olan sonbahara doğru da yükselişine devam eden pilili parçalar, dinamik bir alternatif oluşturuyor. Tesettürlü kadınların stil notlarına hemen dahil etmesi gereken pilili etekler, bel vurguları ve bilekte biten kesimleriyle sık sık karşımıza çıkacak. Bu görünümü tamamlamak içinse serin günlerin kurtarıcısı incecik diz boyundaki ceketler yardıma koşuyor. Pili hareketini başrol yapmak içinse ceket içine sadece bir tişört yeterli. Bununla beraber pilinin yükselişi sadece eteklerde kalmayacak. Tunik uçlarına yepyeni bir hareket katacak pili trendi, oldukça genç oldukça dinamik duruşlarıyla, güne şıklık katacak.

Haftanın Öne Çıkan Stil Notlarını Hemen Dene

Trend Alarmı Veren Büzgülü Parçalar

Sakin görünümlerini bir kenara bırakan tasarımlar, büzülerek yepyeni bir görünüm kazanıyor. Yazdan kışa geçişte sık sık karşımıza çıkacak bu yepyeni trendi, “ben giydim moda oldu” demek için hemen denemeye ne dersiniz. Bluzlarda, elbise bel ve omuz kısımlarında büzülerek kendini bulan parçalar, tek başına karakterili bir stile imzasını atacak.

Haftanın Öne Çıkan Stil Notlarını Hemen Dene

Romantizmden Ödün Vermeyen Fırfırlar

Sezonun en sevilen trendlerinden birisi hiç şüphesiz fırfırlar. Romantik görünümlerin baş tacı olan ve detaylardaki duruşlarıyla bile dikkati üzerine çeken fırfırlar, tasarımlara ahenk katıyor. Haftanın öne çıkanları arasında da yıldızını parlatan fırfırlar, artık sadece kollarda ve etek uçlarında değil, tasarımların hemen hemen her yerinde.

Haftanın Öne Çıkan Stil Notlarını Hemen Dene

Yazdan Kışa Tül Etekler

2017 yazında gündemimizde yer eden tül etekler, 2018 kışına doğru yol alırken yıldızını giderek parlatacak. Şimdiden trend alarmı veren tül detaylı tasarımlar, cool bir görünümün başrolü olacak. Haftanın öne çıkanları arasında zirveye oynayan tüller, tesettürlü kadınları etek tasarımlarıyla cezbedecek. Yeni trendi hemen denemek içinse, tül etekleri, incecik sweatlerle bir araya getirin, sneakerlarla kombinlemeyi ise asla ihmal etmeyin.

Haftanın Öne Çıkan Stil Notlarını Hemen Dene

Desenli Bol Elbiseler

Yazın capcanlı floral baskıları, bohem rüzgarı estiren etnik desenler, tropikal adaların ruhunu veren yeşil yapraklı tasarımlar, bosbol elbiselere konu oluyor. Konforluğu şıklığın adresi olan bu parçalar, zaman mekan tanımadan günün her anında stilinizi güçlendirmek için bekliyor.

Haftanın Öne Çıkan Stil Notlarını Hemen Dene

Sonbahara Hazırlanan Çizgiler

Kavurucu sıcaklardan serin sonbahar günlerine adım atarken, koleksiyonlarda çizginin gücü asla dinmiyor. Marin temalı mavi – beyaz çizgilerin yerini sonbaharın bohem tonları alıyor. Military stillerin yeni parçası olacak haki – beyaz, kahve – beyaz çizgili gömlekler, havalı görünümleriyle sokaklara iniyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir