Hafta Sonuna Stil Dozu Yüksek 2 Kombin

Hafta Sonuna Stil Dozu Yüksek 2 Kombin

Mango Denim Ceket-Pantolon ve Saten Etek-Gömlek

Hafta sonu planınız hazır mı? Nereye gidiyorsunuz ve ne giyiniyorsunuz? Ne giyeceğiniz henüz belli değilse size stil dozu yüksek iki farklı hafta sonu kombini önerelim. Ama önce ilk soruyu cevaplayalım. Arkadaşlarınızla cafe ya da restoranda buluşup uzun ve keyifli bir vakit mi geçireceksiniz yoksa ailenizle bir davete mi katılacaksınız? İki durum için de harika kombin önerilerimiz var. Bir yanda konfor üstü konfor sunan denim on denim diğer yanda şıklığın zirvesi saten etek kombini… Bakalım hangi kombin hafta sonu stilinize ışık tutacak?

Mango Denim Ceket-Pantolon Kombini

Mango Ceket
Mango Jean
Mango Eşarp
Mango Spor Ayakkabı
Mango Kemer
Mango Tişört

En Sportif Haliyle Denim on Denim

Mevsim bahar olunca bir dış giyim şart. O halde denim ceketi başrole alalım. Denim üzeri denim kuralına uyup kot pantolonla eşleştirelim. İçinden de beyaz tişört giyip desenli bir eşarp taktık mı harika bir hafta sonu kombini neredeyse hazır. Kol çantası ve sneakerla ister arkadaşlarınızla buluşup kahvaltıya gidin ister alışverişe…

Mango Saten Etek ve Gömlek Kombini

Mango Gömlek
Mango Etek
Mango Şal
Mango Topuklu Sandalet
Mango Çanta
Mango Sandalet

En Şık Haliyle Saten Dokular

Hanım hanımcık görünümlerin sihirli parçası etek ve gömlekler saten dokularıyla şıklığa davetiye çıkarıyor. Hafta sonu parmak arası platformlu bir terlikle kombinlendiğinde rahatlığı da beraberinde getiriyor. Gündüzden geceye uyarlamak için de topuklu sandalet imdada yetişiyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir