Hafta Sonuna Özel 3 Sportif Kombin Önerisi

Hafta Sonuna Özel 3 Sportif Kombin Önerisi

Çizgili Tişört Kombinleri

Cazibesi yüksek yeni şıklık sportif stiller, hafta sonlarını kuşatırken trendlerden geri kalma! Çoktandır aşina olduğumuz konforlu görünümler ikonik görünme algısını yerinden oynatmayı başardı. Modası hiç geçmeyecek yatırımlık parçalarla sen de tatil günlerine yeni bir tavır kazandır. İşte sportif bir tesettür kombin ile karizmatik görünümlere kavuşmanın ipuçları…

Siyah Bol Pantolon ve Beyaz Gömlek Kombini

Siyah – Beyaz İkilisiyle İkonik Parçaları Eşleştirin

Hafta sonunun rahat tavrına en yakışan stil, siyah – beyaz monokrom görünümler. Hem konforlu bir gün hem de cool bir silüet kazanmak için bu renklerin muhteşem birlikteliğinden yararlanın. Tesettürlü kadının dolabında anahtar parça olan oversize beyaz gömlekle bir araya gelecek siyah şalların uyumu yetecek.

Beyaz Gömlek ve Siyah Bol Pantolon Modelleri

Gömleklerle eşleştireceğiniz bol pantolonlar, sandaletlere eşlik edecek birkaç ikonik parçaya da ihtiyacınız olacak. Son günlerde gözler önüne fazlaca gelen Handle Bag, it-girl’lerin yeni parçası. Ultra mini bu çantalara boyundan büyük işleri başarıyor desek yeridir. Kombindeki ikonik görünümü güçlendirmek içinse güneşli günlerde cool bir gözlük işinizi görecek.

Çizgili Tişört ve Trençkot Kombini

Bir Çizgili Tişört Bir Trençkot Yeter

Hafta sonu kombinlerinde cool bir görüntü yakalamak için iki basit parça işinizi görecek. Sezon boyu sportif stillerden eksik olmayan çizgileri bir kez daha kullanın. Bol pantolon ya da eteklerle bir araya getireceğiniz çizgili tişörtlerde öncelikle renk uyumunu yakalayın.

Trençkot ve Çizgili Tunik Modelleri

  • Mavi Trençkot – Esra Keskin Demir: Satın Al
  • Çizgili Tunik – Selma Sarı Design: Satın Al

Örneğin, siyah bir pantolonla siyah – beyaz tişörtü ya da yeşil bir etekle yeşil – beyaz bir tişörtü eşleştirin. Bu ikiliye ise incecik salaş ceketlerle buluşturun. Ancak kontrast bir tercih yapmalısınız. Yeşillerle pembeler ya da siyahlarla yeşiller… Bu üçlünün bir diğer parçası da sezonda damga vuran ‘çirkin sneaker’lar olabilir.

Ekru İkili Takım ve Desenli Şal Kombini

Tek Renk Takımları Desenli Şallarla Kombinleyin

2018 yazında kurtarıcı olan takım parçaların yıldızı parladıkça parlıyor. Birkaç sezon daha etkisini sürdürmeye kararlı görünümler, tek renk silüetleriyle elegan bir stili yakalıyor. Özellikle ekru, krem gibi nude tonlarla öne çıkan bu takım ruhunu, hafta sonu stiline desenli pamuklu şallarla kullanın.

Ekru İkili Takım ve Desenli Şal Modelleri

Şalınızın zemin rengi takımınızla aynı renk, deseni ise farklı bir renkten olmalı. Bütün halindeki bu görünümde öne çıkan baskılar hoş bir görüntü yakalamanızı sağlayacak. Bununla birlikte kombine biraz ışıltı katmak için altın ya da gümüş yansımaları olan metalik sneaker ya da çantaları kombinlere ekleyin. Minimalist, konforlu ve şık bu görünümle hafta sonunu keyifle geçirin.

Moda Editörü Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir