Hafta Sonuna Özel 3 Farklı Sportif Sonbahar Stili

Hafta Sonuna Özel 3 Farklı Sportif Sonbahar Stili

Jile Elbise & Çizgili Triko Kazak & Çorap Çizme

Sportif stil kodlarını sonbahar günlerine uyarlamanın tadı bir başka. Konfor alanını genişleten modanın özgür ruhuyla hafta sonları daha enerjik daha mutlu geçecek. Sokak stillerini şıklık deneyine dönüştürmeniz için hazırladığımız 3 farklı kombinden ilham almak istiyorsanız bize eşlik edin.

Jile Elbise & Çizgili Triko Kazak & Çorap Çizme

Hafta içinin temposundan hafta sonuna geçişte şıklığı geride bırakmadan rahat etmek mümkün. Bunun içinse kombinlerin baş rolünü jile elbiseler oynuyor. Yaz boyunca trend alarmı veren bu parçalar, şimdilerde soğuk kış günlerine adapte olup karşımıza çıkıyor. Jileleri en iyi tamamlayan cool parça ise hiç şüphesiz rengarenk çizgilere sahip triko kazaklar. Soğuk sonbahar günlerine karşı gardını alan tasarımlar gençlik aşılayan tavırlarıyla hafta sonuna uyumu yakalıyor. Bu ikiliyi karizmatik bir hale dönüştürmenin yolu ise çorap çizme ve botlardan geçiyor. Yağışlı havalara, serin günlere önlem alacağınız çorap bot tasarımları bilekleri sararak ısı seviyesini dengede tutarken ikonik havalarıyla da öne çıkıyor.

Triko Elbise & Ekose Desenli Palto & Vinil Bot

Triko Elbise & Ekose Desenli Palto & Vinil Bot

Yeni sezonda egemenliğini kanıtlayan triko elbiseler, yumuşacık dokularıyla serin günlere karşı gardını alıyor. Konforu da beraberinde getiren tasarımların kimi kalem kimiyse dökümlü kesimlerle karşımıza çıkıyor. Hafta sonuna eşlik etmek için bir adım daha öne çıkan parçalar, vinil bootie’lerle destekleniyor. Parlak görünümlerine bir de iddialı renkleri katan rugan görünümlü ayakkabı tasarımlarında ister düz tabanları ister hafif topukluları kullanın. Sonbaharın soğuk günlerinde bu ikiliyi destekleyecek üçüncü parçaysa ekose desenli paltolar. Maksi boylarıyla havalı tavırlar sergileyen tasarımlar hafta sonuna çok ama çok yakışıyor.

Touche Official Püsküllü Panço

Bol Pantolon & Püsküllü Panço & Sneaker

Sonbaharın en keyifli hafta sonlarına renkli bir kombin yapmaya ne dersiniz? Koleksiyonlarda boy gösteren bahar tonlarındaki pançolar, yarasa kollarıyla konforu püskülleriyle havalı bir duruşu destekliyor. Dizden aşağısına inen boylarıyla ekstra bir dış giyim parçasına ihtiyaç duyurmayacak pançoları, soğuk havalara karşı kalın ipliklerle tasarlananlarından seçilmesi şart. Bu ikonik pançolara eşlik edecek bol pantolonlar ve sneaker’lar tam anlamıyla sizi hafta sonuna hazırlayacak. Eşleştirdiğiniz muhteşem üçlüyü, güneşli sonbahar günlerinde enerji dolu renklerle ve beyaz geçişlerle kombinlemeyi de ihmal etmeyin. Pembeler, sarılar, maviler ilk akla gelmesi gereken tercihiniz olmalı.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir