Hafta Sonu Nereye Gitsek Diyen Çocuklu Ailelerin Favorisi Olacak Dağ Evleri

Hafta Sonu Nereye Gitsek Diyen Çocuklu Ailelerin Favorisi Olacak Dağ Evleri

Babil Bungalow Boutique Hotel -Hamak

Çocuklu aileler için hem kendileri hem de çocukları için keyifli vakit geçirebilecekleri, eğlenceden çok yorgunlukla geri dönmeyecekleri aktiviteler bulmak bir hayli önem taşıyor. Özellikle hafta sonlarında miniklerle hem doğa sevgilerini geliştirip, hem de fazla enerjilerini atabilecekleri bir aktiviteye hiçbir ebeveyn hayır diyemez. Biz de bu gerçekten hareketle hafta sonlarını renklendirmek isteyen çocuklu ailelere önerilerde bulunmak istedik. İşte hafta sonu nereye gitsek diyen çocuklu ailelerin favorisi olacak dağ evleri

Kulindağ Dağ Evi Beykoz

Kulindağ Dağ Evi

Haftanın 7 günü 09:30-23:30 saatleri arasında açık olan, Beykoz’un güzel mekanı Kulindağ Dağ Evi, doğayla bütünleşip, rahatlatıcı bir hafta sonu aktivitesi yapmak isteyenler için oldukça uygun bir mekan. Kahvaltı ve yemek içi rezervasyon ile tercih edilebilen mekanda, çocuklu aileler için de keyifli vakit geçirme fırsatı sunuluyor.

  • Kulindağ Dağ Evi İletişim:
  • Adres: Mahmut Şevket Paşa Köyü, Kibrit Çıkmazı, No:6, Beykoz/İstanbul

Zirve Dağ Evi Kocaeli

Zirve Dağ Evi

Bol oksijen, harika doğa, cıvıl cıvıl kuş sesleri, huzur verici atmosfer ve sükunet… Zirve Dağ Evinin sunduğu imkanlar tam olarak bunlar. Orman içerisinde doğayla baş başa kalmak isteyen, zaman zaman tüm koşuşturmacalardan yorulup, sakin bir vakit geçirmeyi bekleyen ve tüm bunları yaparken çocuklarının da keyifli ve eğlenceli vakit geçirmesini arzulayan ebeveynlerin Kocaeli‘nde uzun zamandır favorileri arasına aldığı bir dağ evi burası.

  • Zirve Dağ Evi İletişim:
  • Adres: Aksığın Mahallesi, Küme Evleri Mevkii, No:9 Başiskele/Kocaeli

Özcan Dağ Evi Bolu

Özcan Dağ Evi

Yayla evlerinin ferahlığını, doğanın harika manzarasını ve sıcacık atmosferi doyasıya yaşayabileceğiniz bir diğer dağ evi olan Özcan Dağ Evi, Bolu‘nun yeşil ortamında çocuklarınızla ve sevdiklerinizle kaliteli vakit geçirirken rahatlama imkanı da sunan bir yer Dört mevsim bambaşka güzellikleri barındıran mekan bahar aylarında da ziyaret etmek için oldukça uygun.

  • Özcan Dağ Evi İletişim:
  • Adres: Kartalkaya Yolu, Bolu Merkez/Bolu

Cansu Bungalow Maşukiye

Cansu Bungalow

İstanbul’a ve diğer büyük şehirlere yakınlığı dolayısıyla yaz-kış birçok yerli ve yabancı turistin ziyaret akınına uğrayan Maşukiye’de çocuklarla gidilip hem doğa hayatını deneyimlemek hem de eğlenceli ve keyifli vakit geçirmek isteyenler için Cansu Bungalow Otel iyi bir seçenek olarak karşımıza çıkıyor. Geniş bahçesi ve türlü imkanlarıyla çocuklu aileler için oldukça rahat şartlar sağlayan işletme, hafta sonu için bile olsa tercih edilebilecek yerler arasında yer alıyor.

  • Cansu Bungalow İletişim:
  • Adres: Maşukiye Mahallesi, Çiftlik Caddesi, Asmalı Sokak, No: 24, Kartepe/Kocaeli

Babil Bungalow Boutique Hotel

Babil Bungalow Boutique Hotel

Bir yanı dağ, bir yanı göl manzaralı olan keyifli mekan Babil Bungalow Boutique Hotel, ahşap evleri, yeşil bahçesi, temiz havası ve keyifli atmosferi ile doğal tatilin kapılarını sonuna dek açıyor. Geniş bahçesi ve hamakları ile de çocuklar için bir hayli uygun olan mekan, hafta sonu kaçamakları için aklınıza ilk sırada gelmesi gereken yerlerden bir tanesi…

  • Babil Bungalow Boutique Hotel İletişim:
  • Adres: Maşukiye Mahallesi, Vakit Sokak, No: 1, Kartepe/Kocaeli

Seyahat Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir