Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Hafta Sonu İstanbul’da Çocuğumla Nereye Gidebilirim Diyenlerin En Yeni Mekanı

Hafta Sonu İstanbul’da Çocuğumla Nereye Gidebilirim Diyenlerin En Yeni Mekanı

Alkolsüz Mekanlar Maslak Turkcell Platinum Park

Maslak Ayazağa’da bulunan Turkcell Platinum Park; restoranı, geniş çocuk oyun alanları, offroad ve koşu parkuru ile şehrin temposundan uzaklaşmak isteyenlerin, doğada zaman geçirebilecekleri özel bir park.

İstanbullular için şehrin kalabalıklığından ve gürültüsünden uzaklaşmak bir lüks oldu. Doğa ile baş başa ama şehirden fazla da uzaklaşmadan ve en önemlisi çocuklarla rahatça zaman geçirilebilecek mekan bulmak ise oldukça zor. Tabii ki son bir yıldır anne-çocuk aktivitelerinin yapıldığı kafelerden bahsetmiyoruz. Gerçekten ailece hem doğa içinde olunabilecek, hem çocukların oyun oynayıp etkinlik yapabileceği hem de yetişkinlerin ve ailenin gençleri için keyifli adrenalin dolu alternatiflerin olduğu bir mekandan bahsediyoruz. Nerede böyle bir mekan var diye sorduğunuzu duyar gibiyiz. İşte iyi haber… İstanbul’un tam kalbinde Maslak’ta yemyeşil ormanlık alanın içinde konumlanan Turkcell Platinum Park tüm bu özellikleri ve dahasıyla hafta sonu İstanbulluların en yeni gözdesi olmayı başardı.

Alkolsüz Mekanlar Maslak Turkcell Platinum Park

Ailenin Minikleri için Oyun ve Aktivite Alanları

Geniş çocuk oyun alanları ile Turkcell Platinum Park’ta eğlencenin sınırı yok!

Alışılagelmiş çocuk parklarının dışında tamamen doğal ağaç dallarından tasarlanan çocuk park alanı işte aradığım yer dedirtecek. Doğa ile iç içe tabirini dolu dolu hissettiren bu özelliği ile çocuklar için de farklı deneyimler yaşatacak. Oyun alanı dışında eğitmenler gözetiminde düzenlenen atölyeler ve etkinlik alanları da minik misafirleri bekliyor.

Ailenizin biraz daha büyük ama yine de küçük bireyleri için okçuluk eğitimi, tırmanış alanları keyifli bir günün odak noktası oluyor. Okçuluk Eğitimi ile de temel eğitim programı sonunda sertifika ve Okçuluk Federasyonu’ndan onaylı sporcu lisansı almaya hak kazanabilirsiniz. Temel eğitim programında gerekli malzemelerin hepsi kulüp tarafından karşılanmakta.

Alkolsüz Mekanlar Maslak Turkcell Platinum Park

İster Kahvaltıya İster Yemeğe

Her damak tadına uygun alternatifler Turkcell Platinum Park içinde yer alan Geyikli Restaurant’ta hafta içi ve hafta sonu sizi bekliyor. İster hafta sonuna yakışacak zengin kahvaltısını tercih edebilir isterseniz de birbirinden lezzetli yemeklerin tadını çıkarabilirsiniz. Üstelik yaz aylarında hafta sonları kokusu üzerinde mangal keyfi de sizleri bekliyor olacak.

Alkolsüz Mekanlar Maslak Turkcell Platinum Park

Doğayla İç İçe Yürüyüş Parkurları

Geyikli Restaurant’ın birbirinden güzel lezzetlerini tattıktan sonra ormanın içerisinde doğayla iç içe yürüyüş parkurlarında yürüyüş yapabilir ve hafta sonunu dingin, sessiz ve sadece kuş sesleri eşliğinde geçirmenin keyfine varabilirsiniz.

Alkolsüz Mekanlar Maslak Turkcell Platinum Park

Ailenin Adrenalin Sever Büyükleri için Off-Road Heyecanı

Herkesin deneyimine açık olan 200 dönümlük arazinin üzerine kurulu Turkcell Platinum Park’ta, yarış pist ve deneyim alanın yanı sıra eğitim alanları bulunuyor. Tüm ailenin zaman geçirip eğlenebileceği aktiviteler var derken gayet gerçekçiydik! Aile büyüklerinin ve gençlerin ilgi duyacağı, şehrin ve yoğun iş temposunun stresinden arınacakları, doğada yakınlarıyla birlikte zaman geçirebilecekleri birbirinden farklı alternatifler sunan Turkcell Platinum, outdoor alanında en çok ilgi duyulan alanlarından biri olan Off-Road aktivitesini şehrin kalbine taşıyor. Ailenin minikleri çocuk oyun alanında ya da etkinlik alanında vakit geçirirken siz aile büyükleri de Off-Road ile keyifli anlar yaşayabilirsiniz.

Alkolsüz Mekanlar Maslak Turkcell Platinum Park

Ve çok daha fazlası Turkcell Platinum Park’ta

Devasa boyutları ve yemyeşil ormanlara doğru uçma hissi oluşturan Hayal Salıncağı, yaz gecelerinde arkadaşlarınız ile ateş başında eğlenceli saatler geçirebileceğiniz Büyük Kamp Ateşi, onlarca hamak, hafta sonları mangal keyfi ve çok daha fazlası Turkcell Platinum Park‘ta sizleri bekliyor.

Turkcell Platinum Park İletişim
Adres: Ayazağa, 208. Sk., 34396 Şişli/İstanbul
Telefon: (0212) 351 63 63

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *