Hafta Sonu Doğaya ve Kahvaltıya Doyacağınız Adres: Haflinger Çiftliği

Hafta Sonu Doğaya ve Kahvaltıya Doyacağınız Adres: Haflinger Çiftliği

Haflinger Çiftliği At Binme Alanı

İşlerin, güçlerin, okulların başlayıp tatillerin bittiği şu dönemlerde imdadımıza hafta sonu kaçamakları yetişiyor. Şehre yakın, günü birlik gidip, dönülebilen, gitmişken eğlenceli ve keyifli vakitler geçirilebilen mekanlar ise favoriler arasında kendine yer buluyor. Hep aynı şeyleri yapmaktan, aynı yerlere gitmekten bıkmış olanlar için ise farklı aktiviteleri ve muhteşem doğası ile Haflinger Çiftliği imdada yetişiyor. Keyifli bir kahvaltı sonrası eğlenceli aktivitelerle sürdürülen hafta sonu da, sonraki haftaya rahat ve dinlenmiş olarak girmeyi sağlıyor. Doğaya ve kahvaltıya doyacağınız adres Haflinger Çiftliği’ni keşfetmek isteyenler buraya!

Haflinger Çiftliği At Binme

Şehrin Tam Ortasında Ata Binmek Hayal Değil!

Haflinger Çiftliği bizi bu sloganla karşılıyor. Şehrin tam merkezindeki konumu ile Bursa’nın en sevilenlerinden birisi olmayı başarmış bu mekan, gürültüden, karmaşadan kaçmak isteyenler için ideal bir yer. Hafta sonuna güzel bir giriş yapmanın en iyi yolunun kahvaltıdan geçtiğini çok iyi bilen işletme, doğal ve taze besinlerle hazırlanan köy kahvaltısıyla misafirlerini ağırlıyor. Çi-börekler, yumurtalar, acılı ezmeler, doğal zeytinler, taze sebzeler ve daha birçok çeşit bu sofrada kendisine yer buluyor. Sıcacık çay eşliğinde uzun uzadıya yapılan kahvaltılar da doğa içerisindeki bu yemyeşil alanda hem gözünüze hem gönlünüze ziyafet yaşatıyor. Kahvaltı haricinde öğle ve akşam yemeklerinin de verildiği mekan, tüm gününü burada geçirmek isteyenler için de bütün imkanlarını seferber ediyor.

Haflinger Çiftliği Hobi Bahçesi ve Binicilik

İster hobi bahçesinde vakit geçirin ister at binin

150 metrekarelik müstakil alanlardan oluşan hobi bahçeleri, doğayla ve toprakla bütünleşmek isteyenler için adeta kaçırılmaz bir fırsat. Haflinger çiftliği’ndeki hobi bahçeleri temiz havayı ciğerlerinize çekmek, meyve-sebze yetiştiriciliğine en yakından şahitlik etmek, dalından meyve toplayabilmek ve minikleri de doğal yaşamla tanıştırabilmek için çok güzel imkanlar sunuyor.

Haflinger Çiftliği Binicilik Eğitimi

At biniciliği eğitimi almak isteyenler için burada 45 dakikalık pratik ve teorik dersler veriliyor. Eğitim almak değil yalnızca bu deneyimi yaşamak isteyenler için ise 15 dakikalık turlarla binicilik yapılması sağlanıyor. İsterseniz de temel binicilik eğitimi almış deneyimli binicilerle çiftlik etrafındaki doğal arazide eğitim alabilirsiniz.

Haflinger Çiftliği Özel Gün Organizasyonu

Özel günleriniz için de tercih edebileceğiniz bir yer

Bütün bu aktivitelerin yanı sıra, geniş alanı, yüksek kapasitesi, yemyeşil bahçesi ile nişan, düğün, özel toplantılar, mezuniyet töreni, kurumsal toplantılar, sünnet düğünleri, mevlüt organizasyonları ve daha birçok kutlama için de tercih edebileceğiniz bir yer.

Haflinger Çiftliği Binicilik ve Hobi Bahçesi

  • Haflinger Çiftliği İletişim:
  • Adres: Çeltik Köyü Mahallesi, Yeniyol Caddesi, No:29, Osmangazi/Bursa

Mekan vve Seyahat Editörü: Esra Ünal

Haflinger Çiftliği Hobi Bahçesi

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir