Günün Kombini, Pudra Renklerle Gelen Yaz Esintisi

Günün Kombini, Pudra Renklerle Gelen Yaz Esintisi

Pudra Renkli Yazlık Tesettür Kombini

Pudra renginin hakim olduğu elbiseler sezonun favori renkleri arasında yer almaktadır. Sizler için bugünkü kombinimizdeki tüm parçalarla pudra renginin ağırlığında bir seçim yaptık. Puantiyeli şık bir elbiseyi pudra renginde bir ceket ve beyaz bir pantolonla tamamlayabiliriz. Yazı şeker tadında hissetmek ve yaşamak için sezonun trend renkleri arasında olan pudra, mint, sarı gibi renkleri öncelikle tercih edebilirsiniz. 2013 İlkbahar – Yaz sezonu koleksiyonlarında tesettür firmaları bu renkleri ağırlıkta kullanmışlardır.

Purda, pembenin ayrı güzel bir versiyonudur. Bir anlamda hayallerin ve rüyaların kaynağı olan duygularımızın simgesidir. Duygu yoğunluğu yaşayanlar kendilerine pembe bir dünya resmederler. Onlar için herşey güzeldir, iyidir, olumludur. Onlar için hava hoştur, pozitiftir. Herşeyi iyi tarafından bakmayı severler.

Kombinimizdeki şık, beyaz saat ve ikili bilezikle birlikte, aksesuarlarımıza zarif bir kolyeyi de ekleyebiliriz. Hayata pozitif değerlerle bakan bütün hanımefendiler gibi, siz de hayata güzel duygularla bakın. Güzel duygular, güzel düşünceler, davranışlarımıza da hakim olsun. Görsel olarak da stil giyinmeyi sevenler bu tarzımızı kıyafetlerine yansıtmasını bilenlerdir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir