Günlük Elbisemiz de Kombinimizle Zarif Durmalı

Günlük Elbisemiz de Kombinimizle Zarif Durmalı

Günlük Elbise Kombini

Rahat rahat giyebileceğimiz günlük elbiselerimiz olsun isteriz. Aynı zamanda günlük elbiselerimizin de sıradan olmasını istemeyiz. Sanki bu düşünce çelişki gibi gelse de elbisemizin şık ve zarif olmasını isteriz. Sizler için hazırladığımız kombinimizdeki bu hoş tasarım günlük kullanıma dair zevkle giyebileceğimiz bir elbise. Yeşil ile turkuaz arasında bir renk karışımını üzerindeki ekru şekillerle biçimlendirilen gün içinde rahat kullanabileceğimiz şık ve rahat bir tasarım.

Belde ince zarif bir kemer aynı zamanda boydan boya bol dökümlü bir etek. Böyle bir elbise için şık bir ayakkabı, başörtüsü kullananlarımız için dışarıya çıktığımızda ipek bir şalı tercih edebiliriz. Gerçi bu elbisemiz için günlük üzerine yorum yapmakla birlikte, dışarıya çıktığımızda da zarafetinden bir şey kaybetmeyecektir.

Çantamız, gözlüğümüz, yüzük, çanta, telefon ve bileziğimiz kombinimize eşdeğer renk tonlarındaki aksesuarları tercih edebiliriz. Günlük bir elbisemiz olsa da dışarıya çıkacak gibi zarafeti de olsun isteriz. Hepimizin buna benzer elbisesi ve buna uyum sağlayacak aksesuarlarımız mevcuttur. Önemli olan kendimize neyi ve nasıl yakıştırdığımızdır.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

“Günlük Elbisemiz de Kombinimizle Zarif Durmalı” için 2 cevap

  1. htc dedi ki:

    Bu kombin olunmus elbiseler i nasıl alabiliriz hazirlanmis olarak

  2. gamze dedi ki:

    evet nasıl alabılırız? fiyatlarını ve satıldıgı sıtelerıde yazar mısınız?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir