Güney Doğu Lezzetlerini Sevenlerin Mekanı “Birecikli”

Güney Doğu Lezzetlerini Sevenlerin Mekanı “Birecikli”

Birecikli Kebap Florya

Yöresel Lezzet Noktası: Birecikli Kasap & Tava

Adını Urfa’nın Birecik ilçesinden alan ve Birecik’in yöresel lezzetlerini en saf haliyle size sunan Birecikli, Florya’nın tam merkezinde siz ve sevdikleriniz için Güney Doğu’nun enfes kebaplarını sizlere sunuyor.

Birecikli Kebap Florya

Zengin menüsü ile hem damağınıza hem de gözünüze hitap eden mekanda, kaliteli hizmet anlayışı ve Güney Doğu’nun misafir perverliği ilk göze çarpanlardan. Sonrasında ise enfes kebap kokusu sizi hemen etkisi altına alıyor.

Birecikli Kebap Florya

Ziya Şark Sofrası’nın bünyesinde bulunan Bircekli, daha çok o yörenin kendine has lezzetleri ile nam salmış durumda. Birecikli’de yediğiniz içtiğiniz her ürün, Birecik ilçesinin yöresel lezzetidir. Güney Doğu’da herkes bilir ki en iyi kebap Birecik’te yenir.

Birecikli Kebap Florya

Birecikli’nin menüsünde atıştırmalık olarak gelen içli köftelerin ardından Siverek Tava’nın lezzeti de gerçek anlamda çok yüksek noktalarda. Gözlerinizi kapattığınızda kendinizi Birecik’te hissettirebilecek bu lezzetle birlikte gelen yumuşacık lavaşlar ise damak tadınızı yeniden sorgulamanıza neden oluyor.

Birecikli Kebap Florya

Finalde gelen karışık kebap, sizin artık Birecikli Kasap Tava’yı bütün sevdiklerinize önereceğinizi kaçınılmaz kılıyor. Gerçek Güney Doğu lezzetleri için, Florya’da bulunan ve bir Ziya Şark Sofrası kurumu olan Birecikli mutlaka uğrayın.

Birecikli Kebap Florya

Yoğunluk problemi ile karşılaşmamanız için rezarvasyon yaptırmanızı öneriyoruz…

İletişim:

Adres: Şenlikköy Mahallesi Tezgel Sokak No:3/A Florya-İstanbul
Tel: 0212 663 55 86

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir