Güneşin Etki Ettiği Desenler

Güneşin Etki Ettiği Desenler

Güneşin Etki Ettiği Desenler

Güneş, yazın en parlak hali ile her gün yeniden doğuyor. Stilinizin bir adım öne çıkması, şıklığınızın vurgulanması için; özellikle güneşli havalarda tercih edilecek yaza uygun desenleri  muhakkak kullanın.

Yaz günlerinin vazgeçilmezi olan göz alıcı desenleri gelin hep birlikte ayrıntılarıyla inceleyelim…

Yazlık Tesettür Elbise Modelleri (3)

Çizgili desenler

Çizgili desenleri sevmeyenimiz yoktur. Markaların ve tasarımcıların her zaman gündeminde olan bu desen, özellikle siyah beyaz rengi ile tüm kadınların kurtarıcı parçalarından. Son birkaç sezondur monokrom çizgiler zirveyi zorluyor. Boyuna çizgiler yerine, enine çizgiler daha göz önünde. Çizgili desenler deyince aklınıza sadece siyah beyaz gelmesin. Gri, mor, fuşya, mavi birlikteliğindeki çizgili desenlerin de hoş olduğunu söylemek gerek.

Yazlık Tesettür Elbise Modelleri (2)

Sanat eseri tadında desenler

Moda, ilham kaynağını her şeyden alıyor. Sanat modaya ilham veren kolların ilk sıralarında. Bu yaz koleksiyonlarda  sanat eseri formunda tasarımlar karşımıza çıkıyor. Özellikle fırça darbelerinin bulunduğu modeller, bizleri kendisine aşık etti. Celine’in modelleri sanat eserlerinden ilham alan en iyi tasarımlar arasında. Bohem stili sevenler içinde bu modeller, sezonun kurtarıcı parçaları arasında yer alıyor.

Yazlık Tesettür Elbise Modelleri

Renklerin karmaşası

Sulu boya desenlerinin hakim olduğu renkler, bu yaz karşımıza birbiri ile iç içe halde çıktı. Soft renklerin üzerine, baskın tonların harmanlanması feminen algıyı da ön plana çıkardı. Özellikle yazlık elbiselerde sulu boya efektinin yer aldığı modeller, tüm kadınların en çok sevdikleri arasında. Yazın dinamikliğini yaşamak isteyenlere bu desenleri özellikle öneriyoruz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *