Güneş Sarısı ile Yaza Merhaba Deyin

Güneş Sarısı ile Yaza Merhaba Deyin

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Biz kadınlar, hayallerimizi renklerle süsler, renksiz bir dünyayı asla düşünemeyiz. Rüyalarımız bile adeta renkli sinemaskop gibidir.

Renkler başlı başına ruhumuzu besleyen bir iksir olduğu gibi, güneş sarısı ise adeta bir abı hayattır. Biz kadınlar renkleri her yerde kullanırız. Yüzümüzde hafif bir allık bile bizi canlı göstermeye yeterli gelir.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Yazın enerjik rengi güneş sarısı bu sezon heryerde. Sarı, renk olarak bütün koyu renklerle kontrast sağlar. Sarı renk içimizi tüm canlılığıyla ısıtır. Güneş sarısını yaz mevsiminde tek başına kullanabileceğiniz gibi kontrast diğer renklerle de kullanabilirsiniz. Soft ve minimal bir stilde sarı kullanmak istiyorsanız, beyazı kontrast renk olarak düşünmelisiniz.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Kombin1: Elbise: John Lewis, Pantolon: Mango, Gömlek: Chima, Şal: Kayra, Çanta: Missoni

Sarı dekorasyonda da temel bir renktir. Çoğu zaman ana renk olarak kullanılmasa da kontürlerde, bordürlerde özellikle kullanılan bir renktir. Mobilyalarda sarı altın yaldız kullanımı özellikle klasik ve neoklasik ürünlerde olmassa olmazlardandır. Özel eşyalarımızda, herhangi bir ürün tasarımında spot ışıklandırmalarda, mutlaka sarının emeği büyüktür.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Bu yaz gardroplarınızda güneş sarısına yer açın. Çok iddialı bir ton olarak düşünürseniz güneş sarısının yer aldığı bir ipek eşarp ya da bir şalı düşünebilirsiniz.

Bu sezonun trend rengi olarak sarının cana can katan gücünü giysilerimize de taşıyalım. Güneşin kendisiyle özdeş bir ton olarak kullanacağınız güneş sarısını, bu sezon hem kıyafetlerinizde hem de ev dekorasyonunuzda kullanabilirsiniz.

Tesettür Giyim Kombinleri 2014 Yaz

Kombin2: Etek: Maxmara, Ceket: Dries, Gömlek: Polo, Şal: Kayra

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir