Güçlü ve Sağlam Duruş için 5 Giyim Önerisi

Güçlü ve Sağlam Duruş için 5 Giyim Önerisi

Tesettür Kaban Kombinleri

Kemerli Kaban: Satın Al

Şehirli kadının stil kalkanı, güçlü ve sağlam silüete sahip tasarımlar. Bu karakterli ve estetik algısı yüksek tasarımlara ise feminenle maskülen kodlarının birleşimi eşlik ediyor.

Ortaya çıkan öncü kadınların illüzyonist silüetleri de modern dünyada kendini kanıtlayarak ideal görünümlere imkan tanıyor. “Bu güçlü ve sağlam duruşu yansıtmak için neler yapmalı?” sorusu 5 önerimizle cevap buluyor.

Tesettür Kaban Kombinleri

Kürt Detaylı Palto: Satın Al

İlk Adım Geniş Omuz Maksi Paltolar

2017 kış sezonunda karakterli bir duruşun ilk adımı paltolar. Neredeyse üzerimizden hiç eksik olmayan bu tasarımlar, muhakkak kusursuz kesimlere sahip olmalı. Güçlü bir duruş için sezonun “big size” tasarımlarını dolaplara katmak şart. Vücuda kesinlikle oturmayan, geniş omuzlu maksi boy tasarımların stilinize katacağı sağlam duruşu fark edeceksiniz. Bununla beraber trend alarm veren pelerinler de güçlü ve sağlam duruşun yanına şıklığı da alıyor.

Modern Tesettür Giyim Modelleri 2017

Sağlam Siyah ve Güçlü Kırmızı Birlikteliği

Güçlü ve sağlam kelimlerinin akıllarda çağrıştırdığı iki renk var. Siyah ve kırmızı. Siyahın sağlam duruşu, kırmızının gücü tam da istediğiniz silüeti yakalamanız için gerekli olan iki renk. Siyah bir paltonun içine kullanacağınız kırmızı bir elbise. Hayali bile istediğiniz karakteristik stili göz önüne getirmenize yetecek.

Modern Tesettür Giyim Modelleri 2017

Dinamik Eteklerle Kozmopolit Hava

Kozmopolit kadının hayatına eşlik edecek karakteristik bir parçaysa maksi pileli etekler. Bu etekle, sezon trendi metalik renklerle ya da çizgi desenleriyle göz alıcılığını koruyor.

Modern Tesettür Giyim Modelleri 2017

Bu sağlam tasarımı kombinlemekse oldukça önemli. Boğazlı triko kazaklar, karakteristik bootieler, omuzlarınıza alacağınız maksi palto şart.

Modern Tesettür Giyim Modelleri 2017

Takımların Güçlü ve Sportif Görünümleri

Kadınların gücünü güç katan stil kalkanı takım elbiselerin, yumuşak başlı hallerini stilinizde yorumlayın. Bu modern parçaların saygın havası, günümüzde en idealler arasına yerleşti. Etek – ceket tasarımlarına alternatifler üreten tasarımcılar, şehirli kadının hayatına vurucu bir adım attı. Güncelleşen bu casual takımlar demode hallerinden sıyrıldı sportif ve konforla buluştu. Monokromun dozu artan bol pantolan ya da eteklere salaş tunik ya da ceketler eşlik etti.

Modern Tesettür Giyim modelleri 2017

Aksesuarlarda Karakteristik Vurgu

Stile güç katacak en önemli parçalar, ayakkabı ve aksesuarlar. Karakteristik bir çizme, bot ya da sneakerlar havanızı aniden değiştirecek. En minimalist kombinlere eşlik edecek bu güçlü adımlar, sağlam bir duruşa giden yolu gösteriyor. Bununla beraber, çanta, kürk, saat, bileklik ve kolyeler ayrıntılarla öne çıkan şıklığa güç katıyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir