Gucci’den Kişiye Özel Saat ve Mücevher Koleksiyonu

Gucci’den Kişiye Özel Saat ve Mücevher Koleksiyonu

Gucci Yılan Derisi Kayışlı Kol Saati

Gucci, 2018 Giftgiving saat ve mücevher koleksiyonunda, vintage motiflerden ilham alan yeni tasarımlarını sunuyor.

Kenarları yuvarlanmış kare şeklindeki çelik kasası, açık mavi ve gümüş rengi kadranıyla Gucci logosunu ön plana çıkaran saat, yılan derisi Ayers kayışıyla kendini gösteriyor. Değiştirilebilir kayış çeşitliliği, saati kişiselleştirmek veya farklı kombinlerle eşleştirmek için beyaz, mavi, kahverengi timsah ve açık Ayes derisi seçenekleriyle sonsuz imkan sunuyor.

Gucci, bu kez saati yalnızca kollar için değil, bir mücevher aksesuarı olarak sunuyor. 12’nin üzerinde yer alan zarif tokası ve ona eşlik eden zarif gümüş zinciriyle öne çıkan bu köstekli saat, tercihe göre bir başka Gucci kolyesi veya bileziğine de eklenebiliyor. Böylelikle saatler eşsiz ve kişiye özel bir aksesuara dönüşüyor.

Gucci Dalgıç Saati Modelleri

Yeni Dalgıç Saatleri Koleksiyonu

Gucci Dalgıç Saatleri koleksiyonuna 40 ve 45 mm çeşitlerini ekleyerek genişletiyor. Her bir modelin klasik tasarımı, modaevinin hayvan sembollerinden biriyle buluşuyor.

Kedi başı, yılan gibi motifleri taşıyan saatlerin yalnızca Gucci’ye özel kadran tasarımları, sportif ve modern bir şıklık sağlamak için alışılagelmiş dalgıç saatlerinden esinlenen ögelerle bir araya geliyor. ETA Quartz mekanizmasına sahip saatler 200 m derinliğe (20 ATM) kadar su geçirmezlik özelliğine sahip.

Gucci Yüzük Modelleri

Gucci Göz Alıcı Mücevher Koleksiyonuna Yeni Nadide Eklemeler

Gucci mücevher koleksiyonunu mitolojik ögeler ile zenginleştiriyor. Yeni Ouroboros Fine Jewelry koleksiyonunda her biri turkuaz süslemeli veya beyaz pırlantalarla kaplı, feminenliğiyle öne çıkan 18 ayar altın tasarımlar ön plana çıkıyor. Dionysus koleksiyonuna eklediği üç yeni kıymetli parçayla da lüks anlayışını yeni bir boyuta taşıyor.

Ouroboros koleksiyonunda neşeli ve çağdaş bir tasarımla canlanan yılan yüzükler, üst üste takıldığında daha çarpıcı bir etki yaratıyor. Beyaz pırlanta süslemesi ve iç içe geçen klips ayrıntısıyla tamamlanan yılan yüzüklü kolye, tek başına ya da bir başka Gucci kolye ucu tasarımıyla birlikte kullanılarak kişiselleştirilmiş bir şıklık sunuyor.

Dionysus koleksiyonunda yuvarlak kesim pırlantalarla süslenen yeni parçalarda 18 ayar altın kullanılan kolye, yüzük ve küpeler moda evinin meşhur ustalığını vitrine çıkarıyor. Modellerde, Gucci’nin özgün tasarımı, geleneksel mücevher usta teknikleri sayesinde üst düzey ve şık bir görünüm sağlıyor.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir