Grandma Bakery Cafe’de Gün Boyu Kahvaltı Keyfi

Grandma Bakery Cafe’de Gün Boyu Kahvaltı Keyfi

Grandma Bakery Cafe Mini Sandvic

Taşvikiye’de sıcacık, küçücük ve samimi bir mekan Grandma Bakery Cafe. Çılgın açlıklar için değilse bile, hafif bir şeyler atıştırma ihtiyacı duyduğunuzda, sıcak muhabbete eşlik edecek lezzetli bir çay-kahve aradığınızda, keyifli bir kahvaltı yeri bakındığınızda tercih edebileceğiniz mekan, şık sunumlarıyla da fotoğraflamadan edemeyeceğiniz bir yer. Mekanla ilgili detaylar, çalışma gün ve saatleri, menü seçenekleri ve diğer arananlar için yazımıza buyurun.

Grandma Bakery Cafe Nişantaşı Kahvaltı

Geç kahvaltı yapmayı sevenler için tüm gün kahvaltı servisi

Haftanın her günü 08:30-21:30 saatleri arasında hizmet veren mekanın en güzel özelliklerinden bir tanesi tüm gün kahvaltı servisinin olması… Geç uyanılan bir pazar günü ya da koşturmalardan kahvaltıya erken saatlerde fırsat kalmayan bir günün devamında kahvaltı servisinin devam edip etmediği endişesini yaşatmayan bir yer burası. Günün her saati peynirinden, reçeline; acukasından, ev poğaçasına; ekşi mayalı ekmeğinden, biber kavurmasına zengin kahvaltılıklarla hazırlanan Grandma kahvaltıya ulaşmak mümkün. Böyle geniş bir menü aramayan ve hafif açlığını bastırmak isteyenler için ise menemen, pestolu yumurta, omlet, granola, çeşitli sandviçler, tostlar ve simit tabağı gibi bir çok farklı seçenek de mevcut.

Grandma Bakery Cafe Kek ve Kurabiyeler

İştah kabartıcı hamur işi tezgahının karşıladığı keyifli bir mekan

Mekana girer girmez karşınıza çıkan iştah açıcı lezzetlerin bir arada toplandığı, hamur işi ve tatlıların yer aldığı tezgah, çeşitli lezzetleriyle her damak tadına hitap edecek seçenekler sunuyor. Her türlü poğaça, sandviç, ekşi mayalı ekmek, tatlı, hamur işi yiyeceklerinin yer aldığı tezgah, küçük kaçamakların da sorumlusu olacak gibi duruyor. Seçtiğiniz yiyeceğin eşlikçisi çay ve kahveler ise burada bir hayli çeşitli… Sıcak ve soğuk çaylar, demleme kahveler, frappeler, ev yapımı soğuk içecekler, sıcak-soğuk kahveler, detoks suları ile 40’dan fazla alternatifin yer aldığı menüde, farklı lezzetler denemek mümkün kılınıyor.

Grandma Bakery Cafe Tatlı ve Kahve

Teşvikiye gibi her daim kalabalık ve yoğun olan bir yerde, sakinliği ve keyifli atmosferi ile ön plana çıkan Grandma Bakery, yorgunluğunuzu ve stresinizi alacak kahveleri, çayları, leziz tatlıları, kahvaltılık seçenekleri ile tercih edebileceğiniz bir yer…

Grandma Bakery Cafe Tatlı - Kahve ve Sandvic - Çay

  • Grandma Bakery Cafe İletişim
  • Adres: Teşvikiye Mahallesi, Ahmet Fetgari Sokak, No:38 Kapı:5, Nişantaşı/İstanbul

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir