Gözlükleriyle İkonikleşen O İsimler

Gözlükleriyle İkonikleşen O İsimler

Tesettür Giyim Modacıları

Gözlükleriyle hafızalarda yer tutan isimler denince o isimleri düşünmemek neredeyse imkansız. Adeta gözlükleriyle yıllardır düzenli bir ilişki yaşayan bu isimler, dikkat çeken stillerini gözlüklerine borçlu diyebiliriz.

Üzerlerine yapışan maskülen ve cool stilleriyle hafızalarda yer eden Kuaybe Gider, Hilal Büşra Cebeci ve Sena Sever‘in stillerini mercek altına aldık.

Kuaybe Gider Giyim Stili

Kuaybe Gider

Yeni jenerasyonun it-girl’ü olmakla kalmayan, entelektüel şıklığını yansıtan gözlükleriyle de ikonikleşmeyi başaran Kuaybe Gider, maskülen ve cool stiliyle her zaman bir adım önde olmayı başarıyor. Mesafeli güzelliğiyle merak uyandıran Kuaybe Gider gözlükleriyle soğuk gizemini ikiye katlıyor.

Hilal Büşra Cebeci Giyim Stili

Hilal Büşra Cebeci

Tasarım dünyasının kreatif canavarı Hilal Büşra Cebeci’yi ilk olarak Instagram’da şahıs profiliyle tanısak da o artık atelier-hbc markasıyla da akıllara kazınıyor. Kostümü andıran değişik kıyafetlerinin önemli bir parçası olan orijinal gözlük seçimleriyle de gözleri üzerine topluyor.

Sena Sever Giyim Stili

Sena Sever

Gözlüksüz dolaşmayanlar kulübünün genç yüzü Sena Sever her eşarp ve şal modelini kendine yakıştırmakta kalmadı kendine özgü stiliyle de ön plana çıktı. Güzellik imzasına dönüşen gözlükleri Sena Sever’in renkli stilinin en karakteristik parçası.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir