Göz Alıcı Desenleriyle Hint Kınaları…

Göz Alıcı Desenleriyle Hint Kınaları…

Hint-Kınası

Merhabalar,

Hint kınasına olan düşkünlüğüm çevremdeki herkesce bilinir. Her yaz bileklerime, ellerime fırsat buldukça hint kınası yaptırırım. Bu yaz da ilk fırsat bulduğum an kınacım aynı zamanda arkadaşım Özlem Öztaş’ın yanında soluğu aldım.

Özlem’in hint kınası desenleri dillere destan desem abartmış sayılmam =) Farklı ve otantik desenleri herkesin ilgisini çekiyor. Yaptırmak istediğimiz deseni katalogdan seçme şansımız var ama ben daha çok kendi istediğim desenleri yaptırıyorum. Özellikle bileğimin iç kısmına hint kınası yaptırmayı tercih ediyorum. En son kendi adımın baş harfini yaptırmıştım.

Hint-Kınası-Desenleri-Esra-Seziş

Hint kınası siyah değildir

Buarada Özlem Öztaş’tan öğrendim ki asıl hint kınası siyah değilmiş. Piyasada hint kınası adı altında satılan kınaların içinde birçok zararlı kimyasal madde bulunuyormuş. Bu da deride iz bırakacak yaralar oluşmasına neden oluyormuş. Dışarıdan kına alırken çok hassas davranmamız gerekiyor.

Emine Erdoğan’ın da Favorisi ‘Özlem Öztaş’

Son dönemlerde hint kınasına talep çok fazla. Kına gecelerinde hem gelen misafirlere hem de gelinlere hint kınası yaptırmak son trendlerden biri. Aynı şekilde üniversite mezuniyet partilerin de, sünnet düğünlerinde de tercih ediliyor. Onların haricinde Özlem Öztaş’a gruplar halinde kına yaptırmak isteyenler de gelebiliyor. Emine Erdoğan’da hint kınasıÖzlem Öztaş’a yaptırmış isimlerden sadece biri.

Sizler de hint kınası yaptırmak isterseniz Özlem Öztaş’a ulaşabilirsiniz.

Hayırlı ve serin ramazanlar =)

ESRA SEZİŞ
esrasezis@hotmail.com

https://www.facebook.com/esra.sezis
https://twitter.com/esrasezis

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir