Göllü Binicilik: Ailece Doğayla Buluşma Noktası

Göllü Binicilik: Ailece Doğayla Buluşma Noktası

Göllü Binicilik Beykoz Çiftlik Evi ve Çardak

Yemyeşil bir doğa, cıvıl cıvıl ötüşen kuşlar, sempatik mi sempatik atlar, lezzetli yemekler… Hepsi bir araya gelince sizce de mükemmel kombinasyonu oluşturmuyor mu? Tamamının bir arada bulabileceğiniz yanı başınızdaki mekan Göllü Binicilik, şehir insanının doğayla buluşmasını sağlayan özel bir alan.

Göllü Binicilik Beykoz Riva Gölü

Riva’nın Göllü Köyünde yer alan işletme, 7’den 70’e her bireyin doğayla buluşup, fiziken ve ruhen rahatlamasını ve stresinden arınmasını sağlayan bir yer. Burada bulabileceğiniz tüm hizmetler, ulaşabileceğiniz güzellikler ve dahası ise yazımızda yer alıyor.

Göllü Binicilik Atlar ve Salıncak

Ailecek gidilebilecek huzurlu bir ortam

Kalabalık ve geniş aileler için de arkadaş grupları ya da az kişilik gruplar için de uygun olan mekan, özellikle şehir yaşamından doğayla buluşma fırsatına sıklıkla erişemeyenler için birebir. Toprağa dokunmadan, hayvan görmeden, sevgisini tatmadan büyümek zorunda kalan çocuklar için de uzaklara gitmeden hepsine birden ulaşma fırsatı burada sağlanıyor.

Göllü Binicilik Kulübü At Binme Dersleri

Eğitmenler eşliğinde gerçekleştirilen at ve midillilerle binicilik dersleri ve seansları, çocuklar için de yetişkinler için de hem eğlenceli hem keyifli bir deneyim yaşamayı mümkün kılıyor. İster tek biniş, ister temel binicilik eğitimi alıp, uzun yada kısa vadede bu sevimli hayvanlarla vakit geçirme fırsatı bulabilirsiniz.

Göllü Binicilik Kahvaltı

Güzel bir hafta sonuna lezzetli bir kahvaltıyla başlamak gerek!

Mekanın güzel özelliklerinden bir tanesi de kahvaltı ve yemek servislerinin olması… Günün başlangıcından itibaren mekana giderek, keyifli ve bol çeşitli kahvaltı eşliğinde hafta sonu keyfinize başlayıp, küçük bir doğa gezisi, at binicilik dersleri ve deneyimleri, belki ardından lezzetli bir akşam yemeği ile kapanış yapabilirsiniz.

Göllü Binicilik Doğa

Göz alabildiğine yeşil arazide bütün stresinizi ve yorgunluğunuzu bırakabilir, ruhen ve bedenen dinlenmiş bir halde kendinizi bulabilirsiniz. Uzak yollar gitmeden, şehir merkezinden birkaç kilometre uzaklıkta bulduğunuz bu mekanda hem hafızalara kazınacak deneyimler kazanabilir, hem de sevdiklerinizle keyifli vakitler geçirebilirsiniz.

Göllü Binicilik Kulübü

  • Göllü Binicilik İletişim:
  • Adres: Dereboyu Caddesi İstanbul TR, Dere Kenarı No:52/A, 34829 Beykoz

Mekan Editörü Esra Ünal

Göllü Binicilik Kulübü

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir