Göl Manzaralı Huzur Dolu Bir Mekan “Love Garden”

Göl Manzaralı Huzur Dolu Bir Mekan “Love Garden”

Love Garden Küçükçekme

Love Garden, özellikle Avrupa yakasında oturanlar için daha cazip olan bu mekan. Sizi şehrin gürültüsünden uzaklaştırıp, biraz olsun rahatlamanıza kendi iç sesinizi dinlemenize imkan sağlıyor. Küçükçekmece Gölü’ne sıfır konumda şık sade bir tasarıma sahip sıcak bir ortam sunan Love Garden 2008 Eylül ayından bu yana hizmet veriyor.

Love Garden Küçükçekme

Dünya mutfağından seçme lezzetleri, kahvaltı çeşitleri ve aromalı içecekleri ile damağınıza hitap ettiği kadar ruhunuza da dokunuyor. Kimine göre Küçükçekmece’nin en güzel mekanı kimine göre ise fiyatlarına göre vasat. Gidip denemeden sizin fikirlerinizi bilemeyiz fakat mekanın konumu, tasarımı ve lezzetleri konusunda başarılı olduğunu söylemezsek hakkını yemiş oluruz.

Love Garden Küçükçekme

Özellikle pazar kahvaltıları için tercih edilebilecek bir mekan olan Love Garden’da köy kahvaltısı ve serpme kahvaltı olarak lezzet dolu seçenekler sunuyor.

Love Garden Küçükçekme

Masaya söylediğiniz ürün başına fiyat uygulaması gerçekleştiren mekan da , doyurucu bir kahvaltıdan sonra sahilde keyifli bir yürüyüş yapıp rahatlayabilirsiniz. Özellikle güzel havalarda Küçükçekmece tarafında oturanlar için büyük bir güzellik olarak nitelendirebiliriz.

Love Garden Küçükçekme

Love Garden İletişim:

Adres: Fatih Mahallesi Altın Sokak No: 22 Küçükçekmece / İstanbul
Tel: (0212) 599 02 50

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir