‘Giyecek Hiçbir Şeyim Yok’ Dediğiniz Günler için Kombinler

‘Giyecek Hiçbir Şeyim Yok’ Dediğiniz Günler için Kombinler

Tesettür Giyim Modellerinde Pratik Şıklık

Biliyoruz ki hepimizin dolabında onlarca kıyafet ve aksesuar var… Bunun farkında olmamıza rağmen öyle günler oluyor ki dolabın karşısında dakikalar geçirip bir türlü ne giyeceğimizi bulamıyor ve kararsızlık içinde “giyecek hiç bir şeyim yok” nidaları atıyoruz. Yesiltopuklar.com bu sorunu ortadan kaldıracak nefis stil önerileri hazırladı.

Dolabınızdaki parçalarla nasıl pratik kombin oluşturabileceğinizin sırları haberimizde!

Tesettür Giyim Pratik Kombin Önerileri

Denim on Denim: Her dolabın olmazsa olmazıdır kot etek ve gömlekler. 2015’in en sevilen trendi “denim on denim”in kurtarıcı uyumundan yararlanarak günün her saati ve yılın her mevsimi pratik kombinler hazırlayabilirsiniz. Bu kusursuz ikilinin altına tercih edeceğiniz iki ayakkabı seçeneği bulunuyor; gündüzleri için cool spor ayakkabı, şık davetler için bej tonlarında topuklu ayakkabı. Kombine hareket katacak olan parça ise aykırı tonlarda bir çanta ve eşarp!

Tesettür Giyim Pratik Kombin Önerileri

Pratik Şıklık: Sıradan beyaz bir eteğin üzerinde gri tonlarında bir bluzun o kadar da şık bir kombin oluşturamayacağını düşünüyorsanız yanılıyorsunuz.  Pratik ve modern bir stilin anahtar ikili olan bu parçalar hemen hemen her gardırobunda demir başıdır. Şimdi bu çabasız şıklığı hareketlendirmek için şık aksesuarlardan yardım alabilirsiniz.

Tesettür Giyim Pratik Kombin Önerileri

Vazgeçilmez çizgiler: Giy-çık dediğimiz parçaların başında gelen tunikler günün her saati için uygun olabilecek kadar şıklar. Vazgeçilmez tuniklerin çizgili halleri ise günün her saati kullanıma uygun kurtarıcı bir parça. Çizgili tuniğinizi denim pantolonlarla kombinleyebilir şıklık seviyesini arttırmak için siyah stilettolardan yardım alabilirsiniz.

Tesettür Giyim Pratik Kombin Önerileri

Zor günlerin çılgın desenleri: Giyecek hiçbir şeyiniz yoksa bile şalınız olsun! Evet, yanlış okumadınız… Ancak her yerde görmeye alıştığımız düz renk şallardan bahsetmiyoruz. Çok daha iddialı renkte ve desende ve belki de kimsede henüz görülmemiş şallardan dolabınızda bir kaç tane olmasını tavsiye ederiz. Dilerseniz baştan aşağıya siyah giyinin dilerseniz beyaz hiç fark etmez. Üzerine takacağınız desenli bir şal ile anında farklılık oluşturabilirsiniz. Önerimiz bildiğimiz eşarp mağazalarının dışında Zara, Accessorize , Mango, Koton gibi giyim mağazalarının aksesuar bölümlerinde keşfedilmeyi bekleyen pamuklu ya da yün karışımlı şallardan tercih etmeniz.

Yorumlar

“‘Giyecek Hiçbir Şeyim Yok’ Dediğiniz Günler için Kombinler” için 2 cevap

  1. gulsum dedi ki:

    Pratik sıklık kombinindeki etek ve bluzu nerde bulabilirim?

  2. gulsum dedi ki:

    Pratik sıklık kombinindeki etek ve bluzu hangi magazadan alabilirim?

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir