Givenchy 2015 Pre Fall Koleksiyonu

Givenchy 2015 Pre Fall Koleksiyonu

Givenchy 2015 Pre Fall Koleksiyonu

Koleksiyonlar ile dünya modasını merceğimiz altına almaya devam ediyoruz. Bugün klasik stili ile ön planda olan Givenchy 2015 Pre-Fall koleksiyonunu inceleyeceğiz.

İlkbahar sezonuna geçerken oluşturulan bu koleksiyonlar, stil sahibi hanımlar için muhteşem ip uçları yakalamak için yardımcı bir katalog olacak!

Givenchy 2015 Pre Fall Koleksiyonu

Klasik ve maskülen tavır ile hazırlanan bu koleksiyonda hanımların vazgeçilmez renkleri siyah ve beyaz ön planda.

Klasik bir palto ve ceketin cep kapaklarına konulan beyaz şeritler farklı bir dokunuş olmuş. Sizde oluşturacağınız kombinlerde bu tarzda parçalar seçerek farklı görünebilirsiniz.

Givenchy 2015 Pre Fall Koleksiyonu

Paltonun yaka kenarına konulan turuncu şerit sizin de dikkatinizi çekmiyor mu ya da belden geçen siyah deri kemer? Evet hanımlar ufak detaylar kullanarak stlinizin farkını ortaya koymak bu kadar kolay!

Taba rengi ceketin içine kullanılan geometrik desenli üstler bu sezonun vazgeçilmez parçaları arasında oldu. Givenchy’de bunu çok güzel kullanan markalar arasında…

Givenchy 2015 Pre Fall Koleksiyonu

Etnik desenleri ya da geometrik şekilleri andıran bu tunik-ceket, her ürünle rahatlıkla kullanılan bir parça olur. İster pantolon ile ister etek ile rahatlıkla kullanabilirsiniz.

Diğer yandan kullanılan puantiyeler, tek kelime ile muhteşem gözüküyor. Puantiyeli ceket ve pantolon takım giymeyi seven hanımlar için ideal bir seçim. Tabi biraz da maskülen stilini seven hanımlar Givenchy’nin bu takımına bayılacak.

Yorumlar

“Givenchy 2015 Pre Fall Koleksiyonu” için bir cevap

  1. […] Ayakkabı&Çanta: Givenchy […]

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir