Ayakkabı-Çanta Uyumu Geri Dönüyor!

Ayakkabı-Çanta Uyumu Geri Dönüyor!

Ayakkabı Çanta Uyumu

Geçmişten bugüne birçok markanın ayakkabı ve çanta koleksiyonlarını gördük. Ama hiçbiri bu kadar eğlenceli olmamıştı. Kullanılan renkler ve desenler gerçekten harika görünüyor.

Dünyaca ünlü markaların ürünlerini satın almak gerekmiyor, sadece renk ve biçimlere bakarak siz de daha uygun markaların ayakkabı ve çanta uyumunu dikkate alarak farklı bir stil yakalayabilirsiniz. Demodelikten uzak ayakkabı ve çanta uyumları sizleri bekliyor. Hadi beraber inceleyelim…

Spor Ayakkabı ve Çantalarda Uçuşan Kelebekler

Birbiriyle Uyumlu Ayakkabı ve Çantalarla Kombinler

Kombin Detayları

 • Ayakkabı&Çanta: Givenchy
 • Kaban: Agnona
 • Etek: Carven
 • Eşarp: Reed Krakoff

Kullandığımız çiçekli slip on ayakkabı ve çanta gerçekten harika görünüyor. Bu tarzda bir ayakkabı ve çanta kullandığınızda artık başka bir desene ihtiyacınız olmayacaktır. İçinde kullanılan koyu turuncu renkte bir etek ve eşarp ile sizde stilinize renk katabilirsiniz. Gold renkte takılar ile kombini tamamlayıp harika bir görüntü elde ettik.

Ufak bir tüyo; balıkçı yaka kazaklarda ve yakasını kapalı kullandığınız gömleklerde kısa ve boyuna yaslanan kolye kullanmak sizi bir adım öteye götürebilir.

Stilettolar da Çiçek Açtı

Birbiriyle Uyumlu Ayakkabı ve Çantalarla Kombinler

Kombin Detayları

 • Ayakkabı&Çanta: Dolce&Gabbana
 • Eşarp: Loro Piana
 • Etek: Valentino
 • Ceket: Blackfive

Mor ve yağ yeşili birbirini tamamlayan en güzel renkler arasında olmuştur. Mor ve yağ yeşilinden oluşan bu takım çanta ve stiletto gerçekten çok zarif görünüyor. İçindeki çiçeklerden esinlenerek dantel bir etek seçtik, renk harika! Eşarpta da yeşil seçerken son dokunuşu çanta ve ayakkabının içinde bulunan patlıcan moru ile yaptık.

Ufak bir tüyo; dantel etekler günlük kullanımda pek tercih edilmemesi gerekiyor. Bu etekleri ne kadar spor bir stilde kullanmaya çalışsak da dantel biraz daha şık ve abiyeye dönük bir kumaş çeşididir. Siz de stilinize dikkat eden bayanlar arasındaysanız danteli daha özel günlere ve abiyelere saklayın!

Gökkuşağı Gibi Rengarenk Ayakkabı ve Çantalar

Birbiriyle Uyumlu Ayakkabı ve Çantalarla Kombinler

 • Ayakkabı&Çanta: Valentino
 • Etek: Ted Baker
 • Kaban: Gucci
 • Kolye: Natasha

Sizce de gökkuşağı kombini olmadı mı? Gökküşağının renklerini barındıran bu kombinde, ayakkabı ve çantamız ön planda olacak. Ama renkler kullanılmak içindir. Biz de renkli giyinmeyi seven bayanlar için eşarp, etek ve kolyemizi üç farklı renkten seçtik. Kaban ve balıkçı yaka yazağımızı ekru seçtik ki; renklerimiz ön planda olsun.

Ufak bir tüyo; neon renkler kullanımı zor fakat güzel kullanıldığında ortaya çıkan kombini harika gösteren renklerdir. Biz de bugün çok canlı olmasa da neon tonlarda ürünler seçtik. Hepsi renkli fakat tonları çok canlı değil. Sizde rengarenk giyinirken buna dikkat ettiğiniz taktirde harika bir görünüm elde edeceksiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir