Giorgio Armani’nin Göz Alıcı Ayakkabı ve Çanta Koleksiyonu

Giorgio Armani’nin Göz Alıcı Ayakkabı ve Çanta Koleksiyonu

Giorgio Armani'nin Göz Alıcı Ayakkabı ve Çanta Koleksiyonu

İtalyan mimarisini kült tasarımlarla bir araya getiren Armani/İstanbul, Giorgio Armani, Emporio Armani ve Armani Jeans markalarına ait en seçkin modelleri Nişantaşı’nda müşterileriyle buluşturuyor.

Armani/Istanbul Nişantaşı mağazasında müşterilerine sunulan Giorgio Armani’nin yeni sezonda tasarladığı hit aksesuar modelleri, kadınların kombinlerini sofistike bir tarzla buluşturuyor. Moda dünyasını ikonik tasarımlarla zenginleştiren marka, çantadan ayakkabıya kolyeden bileziğe kadar uzanan geniş ürün yelpazesiyle yazı karşılıyor. Arzu nesnesi haline gelen modeller, kadınların elegan tarzının da altını çiziyor. Marka, modern stilini kusursuzlukla betimlediği bu özel koleksiyonda kadının kendine güvenen sıra dışı siluetine tanıklık ediyor.

Giorgio Armani'nin Göz Alıcı Ayakkabı ve Çanta Koleksiyonu

Su yosunu görünümündeki baskıların yanı sıra püsküllü efektlerin sıklıkla hissedildiği koleksiyon alışılmışın dışına çıkıyor. Kare formundaki bilezik saplı çantalar ise sezonun trendlerine göz kırpıyor. Metalik siluetlerle flört eden lazer kesim çantalar, orijinal toka detayları sayesinde kadınların zarafetine feminenlik katıyor. Gündelik hayatta kombinlerin kurtarıcısı olan taba ve siyah yüzeyli deri çantalar ise yaz döneminin kilit modeli olmaya aday olarak gösteriliyor. Fütüristik akımdan ilham alınarak ortaya çıkan pleksi eklemeli torba çanta, özgün bir stilin en kuvvetli parçası haline geliyor.

Giorgio Armani'nin Göz Alıcı Ayakkabı ve Çanta Koleksiyonu

Markanın baştan çıkarıcı ruhuyla özdeşleşen aksesuar koleksiyonunda sofistike sandaletler ilk göze çarpanlar arasında… Lame yansımaların orijinal ip oyunlarıyla bütünleştiği modeller, özel davetlerde kadınların zarif ayaklarına şıklık katıyor. Sokak modasına renk getiren hasır topuklu sneakerlar ise göz alıcı renk tonlarıyla sportif bir görünümü destekliyor. Çarık tarzına benzeyen markanın deri terlikleri, Giorgio Armani kadınını bu sezon şaşırtmayı kolaylıkla başarıyor.

Giorgio Armani 2017 Ayakkabı ve Çanta Koleksiyonu

Giorgio Armani'nin Göz Alıcı Ayakkabı ve Çanta Koleksiyonu

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir