Ghalia Lounge Boğazın Yanı Başında Tadına Doyum Olmaz Lezzetlerini Deneyimlemeye Davet Ediyor

Ghalia Lounge Boğazın Yanı Başında Tadına Doyum Olmaz Lezzetlerini Deneyimlemeye Davet Ediyor

İstanbul Alkolsüz Mekanlar

İstanbul Boğazı’nın en nadide semtlerinden Beykoz’da konumlanan Ghalia Lounge, boğazın ferahlatıcı kokusunu içinize çekmek ve huzur veren manzarasını hissetmek istediğinizde keyifli lezzetleriyle hizmet vermek adına sizleri bekliyor.

Ghalia Lounge Beykoz, şehirdeki mükemmel konumu, deneyimi, profesyonelliği ve misafir memnuniyetine odaklı hizmet anlayışı ile boğazla iç içe olmak isteyen tüm misafirlerini bu deneyime davet ediyor.

Ghalia Lounge Beykoz Alkolsuz Mekanlar

Ailenizle keyifli bir akşam yemeği yemek istiyor, hafta sonu arkadaşlarınızla kahvaltı organize etmek istiyor ya da tatlı bir an yakalamak için kendinizle baş başa kalmayı planlıyorsanız, sizin için yepyeni bir önerimiz var: Ghalia Lounge.

Ghalia Lounge Beykoz Alkolsuz Mekanlar

Anadolu Hisarı Sahili’nde palmiyeler arasına saklanmış ihtişamlı siyah bir kapı Ghalia’nın büyülü dünyasına tüm stresinizi atarken, her gelişinizde bambaşka bir deneyim ve yepyeni hikayeleri deneyimleyebilirsiniz.

Konforlu Localar…

Modern mimari çizgisinin klasik detaylarla harmanlandığı Ghalia Lounge’un salonundaki konforlu localar ile İstanbul Boğazı’nın ayaklarınızın altına serildiği terası arasında kararsız kalmakla başlıyor hikayeniz.

Alkolsüz Nargile Cafeler

Hem Dünya hem de sokak lezzetleri…

İstanbul sokaklarından başlayarak Dünya’nın dört bir yanını masanıza taşıdığımız lezzetler arasında kaybolup, kendinizi çikolatalı fondüye bir çilek batırırken bulabilirsiniz.

Anadolu Yakası Alkolsüz Cafeler

Keyifli bir sohbete eşlik etmesi için taze kavrulmuş bir bardak kahve ile Ronnefeldt’in vanilya çayı arasında kalabilirsiniz.

Anadolu Yakası Alkolsüz Kahvaltı Mekanları

Tüm aile bir arada…

Denizin tam üzerinde tüm ailenin bir araya geldiği Pazar kahvaltılarınızda fırın, bahçe, mandıra ve sahanın bütün meziyetlerinin tadına varabilirsiniz…

İstanbul Anadolu Yakası Alkolsüz Mekanlar

Maviye doyacağınız bir şehir kaçamağı

İdeal konumu ile şehrin kalbinde yer alan Ghalia Lounge, misafirperverliği ile yeni normalleşme sürecinde misafirlerini en uygun koşullarda ağırlıyor.

Ghalia Lounge Adres: Göksu Mh. Küçüksu Cd. No:8-1, Beykoz/İstanbul

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir