Gerçek Et Lezzeti için Mihver Et Lokantası

Gerçek Et Lezzeti için Mihver Et Lokantası

Alkolsüz Mekanlar Mihver Et Lokantası

Hizmet sektöründe, “Merkez, Tek” olma yoluyla misafirlerini ağırlamayı kendine hedef alan Mihver Et Lokantası, 2013 yılının başında hizmetinize açıldı.

Et-Kebap ve Cafe & Nargile konseptleri olarak klasik mekan anlayışının çok üstünde hizmet vermek için tasarlanan mekan, Bayrampaşa Şehir Parkı ile kapılarını damak tadına önem verenlere açtı.

Alkolsüz Mekanlar Mihver Et Lokantası

İstanbul’ da et konusunda bir çok iddialı mekanın arasına girmeye kesinlikle aday bu mekan, hem hizmet anlayışı hem de yemek lezzetleri ile özellikle Avrupa Yakasında oturan ve alkolsüz et restoranı arayışında olanlar için ilk tercihlerden olabilir. Dünya mutfakları klasik bir restoranda olduğu gibi Mihver Et Lokantası’nda da bulunuyor. Sandviçler, burgerler, salatalar, makarnalar, pizzalar ve ana yemeklerin yanı sıra Osmanlı mutfağından da daha önce tatmadığınız lezzetler sizlerin hizmetine sunuluyor.

Alkolsüz Mekanlar Mihver Et Lokantası

Restoran bölümünün yanı sıra 300 kişilik Cafe bölümü ile cafe tanımının sınırlarını zorlayan oturma alanı ve son derece iddialı nargile çeşitleri ile sevdiklerinizle güzel vakit geçirebileceğiniz Mihver Et Lokantası, kaliteli hizmet anlayışı ile hizmetinizde. Hafta sonları özenle hazırlanmış 151 çeşit kahvaltı, saat 08.30 – 13.00 saatleri arasında hizmet vermekte olup, hafta içleri ise serpme kahvaltı ve kahvaltı tabağı seçenekleri ile müşterilerinin damak tatlarına hitap ediyor. 550 kişi kapasiteli, kaliteli ve ferah dizaynı ile şehrin gürültüsünden uzakta, aileniz ve dostlarınızla huzurlu vakit geçirebileceğiniz Mihver Et & Kebap, Osmanlı’dan günümüze geleneksel lezzetlerimizin nadide örneklerini sunuyor…

Alkolsüz Mekanlar Mihver Et Lokantası

Mihver Et Lokantası İletişim:
Adres: Yıldırım Mah. Hudut Yolu Üzeri Şehir Parkı İçi Bayrampaşa
Tel: ( 0 212 ) 640 28 00

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir