Gerçek Bir Kahvaltı için “Şazeli Cafe”

Gerçek Bir Kahvaltı için “Şazeli Cafe”

Şazeli Cafe Üsküdar

Alkolsüz Mekanlar: Şazeli Cafe

Çamlıca’nın bol oksijenli ortamında gerçek Van Kahvaltısı keyfi…

Kaymağın, sütün, tereyağın ve peynirin en doğalı, kümesten 2 yumurta aşırmak, bir tandırın başında sıcak ekmek, tulum, tereyağ dürüm yapıp yemek ve bunların hepsini bir ağacın gölgesinde yapmak. Şazeli Cafe size unuttuğunuz ama yapmak istediğiniz bir Van Kahvaltısı fırsatını sunuyor.

Şazeli Cafe sizi ailenizle ve sevdiklerinizle beraber, İstanbul’un içinde tam bir piknik havasında yapacağınız harika bir kahvaltı sofrasına davet ediyor.

Şazeli Cafe‘de servis usulü verilen 5 çeşit peynir (van, otlu, çeçil, dil ve örgü peyniri), cacık, tereyağ, Şemdinli bal çeşitleri, reçel, kaymak, acuka, salatalık, domates, murtuga, kavut, zeytin çeşitleri, taze günlük yumurta ve süt, yumurta çeşitleri (kavurmalı, sucuklu, menemen), tandırda sıcak ekmek, sınırsız çay, ve sudan oluşan bu harika kahvaltı menüsünü ile tadına doyum olmaz bir kahvaltı sizleri bekliyor.

Şazeli Cafe Üsküdar

Çocuklarınızın oynacağı alanlar, ağaçların altında piknik havasında yapacağınız harika bir kahvaltı, güleryüzlü bir hizmet ile Şazeli Cafe‘den kopamayacaksınız.

Özellikle kavut, murtuğa, Şemdinli bal çeşitleri, manda yoğurdu, saf manda kaymağı ve özel olarak hazırlanmış kavurma ile kahvaltı keyfinizi doruklara taşıyacaksınız.

Şazeli Cafe & Nargile
Adres: Emniyet Mah. Nurbaba Cad. No: 27 Kısıklı / İstanbul
Telefon : 0216. 422 49 68

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir