Gençlerin Mutlaka Denemesi Gereken 5 Kış Trendi

Gençlerin Mutlaka Denemesi Gereken 5 Kış Trendi

Renkli Uzun Elbise Modelleri 2016

Farklı kadın stillerinin bir araya geldiği 2015-2016 sonbahar kış koleksiyonlarında yepyeni trendler gün yüzüne çıkıyor. Sezona damgasını vuran anahtar kelime ise kişisel tercihler!

Aynı podyumda arka arkaya yürüyen her bir kadın diğerinden farklı! Bu durum yeni sezonda kişisel tercihlerin önemini göstermeye yeter…

Peki tasarımcıların bireyselliğe ve kişisel tercihlere vurgu yaptığı 2015-2016 Sonbahar/Kış sezonunda hangi modeller ön plana çıktı? Ön plana çıkan modelleri bu kez geniş bir açıdan değil, genç bir açıdan değerlendirdik!

Genç Tesettür Giyim Modelleri 2016

Genç tesettür giyim modelleri ile fazlaca ilgileniyoruz. Daha önce “Davetlerin Işıltılı Gençleri başlıklı konumuzda da yine modaya genç bir bakış sunmuştuk… Ve şimdi yeni sezonda gençlerin mutlaka denemesi gereken 5 kış stilini listeledik!

Yeni Nesil Militer Güç

Militer güçlerin yükselişe geçtiği 2015-2016 sonbahar kış sezonunda sert tavırlar, kapgo cepler ve armalar ön plana çıkıyor. Militer gücün desenleri ise kamuflajdan yana!

2016 Kış Modasında Trendler

Gençlerin yeni sezonda mutlaka denemesi gereken militer stil aksesuarları da etkisi altına alıyor. Belden sımsıkı bağlanmış kemerler ve postallar, militer siluetlerin etkisi altındaki gençlerin favorisi olacak.

2016 Kış Modasında Trendler

Yüksek Yakalar

Gençleri sofistike ve zamansız görünüme kısa yoldan götürecek yol yüksek yakalar yeni sezonda bolca karşımıza çıkıyor. Boğazlı trikolar, sizi sıcak tutmaktan daha fazlasını vaat ediyor.

2016 Kış Modasında Trendler

Boyundan topuklara kadar inen örgü elbiseler ise bu akımın tek parçada vücut bulmuş hali.

2016 Kış Modasında Trendler

Uzun Eteklerin Geri Dönüşü

Önceki günlerde “Uzun eteklerin sonbahar ekürisi uzun trikolar” başlıklı konumuzda, yeni sezonda karşımıza uzun eteklerin sıkça çıkacağının sinyallerini vermiştik. Tesettür giyim tercih eden bizler için uzun etekler beklenmedik bir parça değil. Fakat beklenmedik olan tarafı ise yine uzun trikolar ve hırkalarla kombinlenebiliyor olması.

2016 Kış Modasında Trendler

Birçok tarza adapte edilen uzun etekler bohem şifonlar, militer kesimler ve tüvit dokularla birçok gence uzun eteği sevdirecek gibi görünüyor.

Modaya İlham Veren Neo-Punk

1970’lerin müzik akımı olan punk modaya her zaman ilham kaynağı oldu. Ancak bu kış hiç olmadığı kadar gündemde!

2016 Kış Modasında Trendler

Modern elbiselerin, koyu renk tüvit dokuların, feminen paltoların çoğunlukta olduğu Neo-punk tasarımlar modern zımbalı aksesuarlarla tamamlanıyor.

Genç Tüvit

Tüviti sadece büyükanneler giyer diye düşünüyorsanız yanılıyorsunuz! Tüvit bu kışın en genç dokularından biri.

2016 Kış Modasında Trendler

Baştan aşağıya aynı dokudan kullanmak ise bu trendin şifresi! Bu trendin en güzel örneklerini Chanel, Erdem ve Escada’da bulmak mümkün.

Trendleri yakından takip ediyor ve yeni sezonun en iyi ürünlerini Yesiltopuklar.com okurları için seçmeye devam ediyoruz. Şimdi alisveris.yesiltopuklar.com sayfamızdan ulaşılabilir ürünleri inceleyebilir ve satın alabilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir