Gençlere Özel Rengarenk Çanta Modelleri

Gençlere Özel Rengarenk Çanta Modelleri

Renkli Çanta Modelleri 2014

Taşıdığımız kıyafetler bizim imajımızı oluşturmakla birlikte, seçtiğimiz aksesuarların da kendine göre ifade ettiği anlamları vardır. Bayanların kullandığı çantalar için aksesuardan da öte, bizi derleyip toparlayan, evin dışında konforumuzu sağlayan olmazsa olmazımız ve tabiri caizse en yakın arkadaşımızdır. Çantalar kıyafetlerimize atılan bir nevi imzadır. Genel bir imajın önemli bir parçasıdır.

Renkli Çanta Modelleri 2014

Sıradışı, farklı bir imaj oluşturmak

Çanta modellerinde yüzlerce ve binlerce tasarım ve çeşit arasından dilediğimizi beğenmekte zorluk çekeriz. Çantanın kıyafete göre, özellikle ayakkabıya göre uyumu aransa da, bazen sıradışı olmak, bazen sadece çantaya dikkat çekerek, farklı bir imaj oluşturmak isteyebiliriz. Özellikle genç kızlar için rengarenk ve baskılı çantaların ayrı bir önemi vardır. Özellikle bu kış baskılı çanta modellerini tüm genç hanımlara öneriyoruz.

Nostaljik olduğu kadar özgürlük

2014’ün çanta trendlerinde, birbirinden renkli çantaların görselliğimize renkler katacağına inandığımız gibi, aynı zamanda da ruh dünyamızın bir parçası olabilecek şıklıkta olduklarını söyleyebiliriz. Söz konusu bugünkü paylaştığımız çantaların hepsi birer gençlik enerjisidir. Renklerin vintage disiplini içinde değer bulmasıdır. Nostaljik olduğu kadar özgürlük duygusudur. Özellikle geç kızların ve bayanların tercihi olan böyle çantaların revaçta olduğunu söyleyebiliriz.

Genç kızlara özel seçtiğimiz en renkli çantalarla beğeneceğinizi düşündüğümüz güzel bir video hazırladık!

Önemli olan kendimize yakıştırmaktır

Böyle rengarenk çantaları spor kıyafetlerimizde kullanabileceğimiz gibi, istersek minimal formlardaki bir kıyafeti simgeleyen tunik ve elbiselerimizle de kullanabiliriz. Ayrıca sadece çantamıza dikkat çekmek cesaret gerektirmez! Önemli olan kendimize yakıştırabilmemizdir. Sizler de bu sezon rengarenk çantaları tercih ediyorsanız, sizler için hazırladığımız bu şık çanta modellerine muhakkak göz atmalısınız!

Çanta modellerinin büyük halini görmek için üzerine tıklayın!
Not: Tüm bu çantaları Trendyol sitesinden temin edebilirsiniz.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir