Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Gençlere Özel Hesaplı Alışveriş Önerileri

Gençlere Özel Hesaplı Alışveriş Önerileri

Tesettür Giyim Alışveriş Önerisi

Kapitone Mont: Benin- Satın Al

Karlı Havalara, Kârlı Alışveriş Önerisi!

Soğuk havalarda ne giyeceğimizi şaşırırken özellikle yağmur ve kar yağışlı havalarda kafamız iyice allak bullak oluyor.

Şık görünmek isterken yüzümüze vuran keskin soğuktan, yerde biriken sulardan da korunmak istiyoruz. Peki, hem şık görünmek hem soğuktan korunmak hem de yağmur ve kara aldırmadan yürüyebilmek mümkün mü?

İşte hepsini bir arada alisveris.yesiltopuklar.com ‘da bulabileceğiniz hesaplı ve enerjik alışveriş rehberi ve stil önerileri.

Tesettür Giyim Alışveriş Önerisi

Yer Çekimine Yenik Düşen Montlar

Öncelikle soğuk havadan korunmak için ilk tercihimiz, kaban ve paltolar oluyor. Yeni sezonda şıklıklarını öne çıkaran birçok ürün yer alıyor. Yaka detayları kürklerle bezenmiş kaban ve montların yanı sıra kesimleriyle de kaba görüntüden ziyade zarif duruşa bürünen tasarımlar bulunuyor.

Yer çekimine yenik düşen ayak bileklerine kadar inen paltolar da sıcacık renk tonlarıyla oldukça göz önünde. Tesettürlü kadınlar için iyi bir alternatif olacak bu paltolar, kışın güçlü stilini yansıtırken soğuk havaların da kurtarıcısı oluyor.

Tesettür Giyim Alışveriş Önerisi

Bot: Derigo – Satın Al

Bot ve Çizmelerle Sıcacık Adımlar

Sıcak kalabilmenin ilk kuralı palto ve kabanlarken yağışlı havadan da korunabilmenin ilk yolu çizme ve botlar oluyor.

Kışın en güzel tarafı, topuklu olsun olmasın her şekilde rahat ettiren çizme ve botlar. Yeni sezon koleksiyonlarında en şık hallerini görebileceğiniz bot ve çizmeler, tek başına bile güçlü bir stile adım attıracak tasarımlar arasına giriyor.

Tesettür Giyim Alışveriş Önerisi

Triko Tunikler: Tuğra – Satın Al

İçinizi Isıtacak Seçimler

Önemli olan iç güzellik dediğimiz gibi iç sıcaklık da diyoruz. Dış giyim ve ayakkabılar, soğuktan ve yağıştan korurken içimize ince kıyafetler seçtiğimizde yine üşümemize sebep olabiliyor.

Kalın gömlek tunikler, trikolar giyerek sıcaklığı derece derece arttırmak da mümkün hale geliyor. Sonbahar kış ayları için tasarlanmış kalın dokulu tunikler, yumuşacık triko ve kazaklar, soğuk günlerin en sıcak parçaları olacaktır.

Tesettür Giyim Alışveriş Önerisi

Kadife Elbise ve Etekler

Kış sezonunda öne çıkan kadife kumaşlar da kışı sıcak geçirmenizi sağlayacak parçalar arasında yer alıyor. Kalın dokuma kumaşlar, kadifeyle tasarlanmış etek ve elbiseler soğuk havalarda cazip hale geliyor. Özellikle çizme ve botlarla kombinlendiğinde hoş bir görünüm veren etek – elbiseler, kışı hem sıcak hem şık geçirmenizi sağlayacak ürünler arasına giriyor.

NovaButika Tesettür Tunik Modeli

Fularlı Tunik: NovaButika – Satın Al

Yazlığı Kışlığa Çevirin

İnce gömleklerinizi kışa uydurmaya ne dersiniz? Yazın kullandığımız ancak kışın bir türlü kombinleyemediğimiz o gömlekler, dolabı her açtığımızda karşımıza çıksa da üşümekten çekinip bir türlü kullanamayız. Kimi çok incedir, kiminin de rengi çok yazlıktır. Bu gibi gömleklerinizi triko tuniklerin içinde giyebilir ya da hırka yeleklerle kombinleyebilirsiniz. Renkleri canlı da olsa trikolara uyum sağlayacak ve de kombininize canlılık katacaktır.

Yazı: Büşra Karagöz

 

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *