Gençlere Özel Bayram Kombinleri

Gençlere Özel Bayram Kombinleri

Tesettürlü Gençler İçin Bayram Kombinleri

Kombin: Kap: Kayra, Çanta: Moschino, Eşarp: Aker

Bayramların manevi havasının yeri bambaşka. Ziyaretler, sohbetler bayram neşesi ile birleşince, tüm müslümanlar için en özel günlerin başında geliyor. Bayram kombinleri ise ilk önce düşünülecek konuların da başında geliyor. Kendini genç hisseden tüm kadınlara özel hazırladığımız bayram kombinlerimiz, kararsız kalan tüm kadınlara ilham olacak. İşte birbirinden zarif detaylarla birleştirdiğimiz şık bayram kombinleri.

Tesettürlü Gençler İçin Bayram Kombinleri

Kombin: Etek: Antonio, Gömlek: Carven, Ayakkabı: Salvatore Ferragamo

Kendi Stilinizle Uyumlu Kombin Düşünün

Önce kendi bedeninizi tanıyın. Sonra kendi stilinizi oluşturun. İçinde en rahat edebileceğiniz şık bayram kıyafetleri ise, stilinizle ve bedeninizle en uyumlu parçalardan oluşmalı. Spor bir şıklık tercihiniz ise, spor şık parçalara yönelebilirsiniz. Bayram havasını klasik yaşamak isteyenlerdenseniz, etek gömlek ikilisini ya da elbise şıklığını bayram kombininize taşıyabilirsiniz.

Tesettürlü Gençler İçin Bayram Kombinleri

Kombin: Etek: Calf, Çanta: Dolce&Gabbana, Ayakkabı: Kenzo

Bayramlarda Canlı Renklerle Enejinizi Yansıtın

Ramazan bayramı orucun manevi havasında özel bir havada geçer. Orucun bedenimizi temizlemesi ile tüm negatifliklerden ve fazlalıklardan arınırız. Bu sayede enerjik ve zinde bir ruh hali yaşarız. İşte tam da bu durum ruh ve beden halinizle uyumlu iken enerjik canlı renkleri kombinlerinizde kullanmaya ne dersiniz? Kırmızılar, fuşyalar, neon renkler canlı bayram kombinlerinizde aklınıza gelebilir. Kırmızı bir etek ve beyaz bir gömlek ise bizim kombinimizde düşündüğümüz renk ve parçalar.

Tesettürlü Gençler İçin Bayram Kombinleri

Kombin: Gömlek: Bejeweled, Eşarp: Valentino, Ayakkabı: Tory Bruch

Eteklerle Kombinlerinizi Öncelikli Düşünün

Biz kadınlar ne kadar tunik pantolon ikilisinin rahatlığına alışsakta, bayram kombinlerinizde öncelikli etek şıklığını düşünmelisiniz. Rahat ve bol kesimlerdeki şık bir etek, hem ölçülü giyime uygun olacaktır, hemde feminen havası ile hanım hanımcık bir görüntünün de adresi olacaktır. Bayram kombinlerinizde etekleri düşünüyorsanız soft ve açık tonları da düşünebilirsiniz.

Tesettürlü Gençler İçin Bayram Kombinleri

Kombin: Etek: Chinwish, Çanta: ForeverNew, Şal Kayra

Yorumlar

“Gençlere Özel Bayram Kombinleri” için 2 cevap

  1. zeynep dedi ki:

    çok güzel konbinleriniz bir markayı temsil ediyorsanız lütfen konbin yayınlar yayınlamaz şuradan temin edebilirsiniz diye bir açıklama yapın.çok hoş konbin eşimin hayalindeki gibi giyimler benim fırsatım olmadığı için özen gösteremiyorum kendime .bana bu konuda yardımcı olur musunuz

  2. admin dedi ki:

    Kombinlerin ürün bilgisi ilgili konuda özellikle belirtilmektedir.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir