Genç Büyük Beden Giyim ALIA ile Hayat Buldu!

Genç Büyük Beden Giyim ALIA ile Hayat Buldu!

Alia Büyük Beden Pardesü

Modanisa yepyeni markası ALIA ile genç büyük beden tesettür giyime şık ve modern bir dünyanın kapılarını açıyor. Modanisa.com, genç büyük bedene özel olarak hazırladığı yepyeni markası ALIA’yı moda severler ile buluşturuyor.

Alia Büyük Beden Tesettür Elbise 2016

ALIA, hem rahatlığından hem şıklığından taviz vermek istemeyen büyük beden tesettürlü gençler için 2016 İlkbahar-Yaz koleksiyonunda Art Deco esintisinden ilham alıyor. Günün her saatinde şık olmayı sağlayan ALIA koleksiyonunda jarse elbiseler, geometrik desenler ve modernize kalıplar birleşerek dikkat çekici bir görünüm sağlarken harem pantolonlar ve doğal kumaş detaylar spor-şık bir çizgi sağlıyor. Özellikle ceketlerde öne çıkan sade ve net kesimler ise ALIA’nın modern duruşunu öne çıkarıyor. 69TL ile 169TL fiyatları arasında satışa sunulan koleksiyon, doğal pamuk kumaşlar sayesinde her fiziğe hareket özgürlüğü veriyor. ALIA koleksiyonunda bu sezon toprak tonları başrolde olsa da, haki, saks, siyah ve beyaz renk renkler de öne çıkıyor.

Alia Büyük Beden Tesettür Giyim Modelleri 2016

Modanisa.com Pazarlama Direktörü Hülya Çeltekoğlu, “Modanisa.com olarak, müşteri ihtiyaçlarını ve gelen talepleri göz önünde bulundurarak yenilikçi çözümler sunmaya büyük önem veriyoruz. ALIA koleksiyonunu da müşterilerimizden gelen talepler doğrultusunda geliştirdik. Günlük hayatta şık, modern ve rahat olmak isteyen genç hanımlar, ALIA koleksiyonu ile aradıklarını bulabilecek. ALIA ile büyük bedene yeni bir soluk getireceğimize inanıyoruz” diyerek koleksiyonun çıkış noktasını özetledi.

Alia Büyük Beden Tunik

Sadece Modanisa.com’dan ulaşabileceğiniz ALIA ile artık kilonuz değil nasıl görünmek istediğiniz önem kazanıyor.

Yeni online alışveriş platformumuz alisveris.yesiltopuklar.com ‘da ALIA’nın koleksiyonundan öne çıkan parçaları sizin için seçtik.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *