Gardropların Olmazsa Olmaz Ayakkabı Modelleri

Gardropların Olmazsa Olmaz Ayakkabı Modelleri

Ayakkabı modelleri biz kadınların vazgeçemedikleri aksesuarların başında gelir. Eğer kendi zevkinize uygun ve farklı ortamlarda rahatlıkla kullanabileceğiniz doğru ayakkabı seçenekleriniz yoksa kıyafetlerinizi tamamlamakta oldukça zorlanabilirsiniz. Her kadının dolabında bulunması gereken ayakkabı modelleri vardır. Bunlar günlük kullanımdan, spor modellere, abiyelerden mevsimsel tercihlere kadar bir çok farklı çeşitte olabilirler.

İşte her kadının sahip olması gereken ayakkabı modelleri;

Topuklu Siyah Ayakkabı Modelleri

Topuklu Siyah Ayakkabı Modelleri

Hemen hemen her elbise, etek veya pantolonun altında rahatlıkla kullanabileceğiniz siyah topuklu ayakkabılar olmazsa olmazlardan. İster düğün, nişan ve söz gibi özel gecelerde ister akraba davetlerinde rahatlıkla tercih edebileceğiniz siyah topuklu ayakkabılar dolabınız vazgeçilmezleri arasında olmalıdır.

Abiye Ayakkabı Modelleri

Abiye Ayakkabı Modelleri

Düğün, nişan, söz veya özel davetlerde kullanabilmeniz için farklı renk veya modellerde mutlaka bir abiye ayakkabıya sahip olmalısınız.

Babetler

Babetler

Babetler hem bahar havalarında hemde yaz aylarında rahatlıkla kullanabileceğimiz ayakkabı modellerinden. Günlük kullanımda, haftasonu gezmelerinde hatta ev oturmalarında bile kullanabileceğiniz babetler yine her kadının dolabında olmazsa olmaz ayakkabı modellerinden.

Deri Çizme

Deri Çizme Modelleri

Sadece kış ayalarında kullanabildiğimiz deri çizmelerde olmazsa olmazlardan. Çizmeleri kışın soğuk havalarda bir çok elbise, etek veya pantolonun altında rahatlıkla kombinleyebiliriz.

Sandaletler

Sandaletler

Özellikle yaz aylarında sizi bunalmaktan, ayaklarınızı ise terlemekten kurtaracak olan sandaletler rahatlığından ödün vermeyen kadınlar için oldukça önemli bir aksesuar.

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir