Yeşiltopuklar Online Alışveriş ve Tesettür Giyim

Froses Floral Cafe: Toz Pembe Hayallere Dalacağınız Yepyeni Bir Mekan

Froses Floral Cafe: Toz Pembe Hayallere Dalacağınız Yepyeni Bir Mekan

Froses Floral Cafe

Günlük hayatın koşturmacası içinde bir derin nefes alıp, sakinleyebilmek hayati önem taşıyor. Tüm sorumluklardan, yorgunluklardan bir an için bile olsa kaçabilmek, sıcak bir kahve eşliğinde sevdiklerimizle dertleşip, sohbetler edebilmek hepimize çok iyi geliyor. Bunun için birbiri ardına açılan mekanlardan sevdiklerimiz seçiyor ve keyifli ortamlarda, keyifli zamanlar geçirmek istiyoruz.

Froses Floral Cafe Beşiktaş

Büyük şehirlerde ve özellikle İstanbul’da öyle farklı öyle özgün konseptlerde mekanlar açılıyor ki, bazen hızına yetişemiyoruz. Elbette bu hızda açılan mekanlarla da hayatlarımıza ve lügatlarımıza yepyeni kelimeler giriyor. Üçüncü dalga kahveciler, artisan kafeler, floral kafeler ve daha birçoğu… Bu yazımızda da bir anda ortaya çıkan ve çıktığı gibi çok beğenilen masalsı bir kafeden bahsedeceğiz. Froses Floral Cafe dört bir yanı pespembe güllerle ve çiçeklerle kaplı, içinizi açan, masallar diyarına yolculuk yaptıran, lezzetli menüsüyle yüzünüzü güldüren bir mekan. Detaylar için yazıya buyurun.

Froses Floral Cafe Türk Kahvesi

Instagram sayfalarınıza “like” yağdıracak fotoğrafların aranan mekanı

Sosyal medyanın bunca yaygınlaşması ile her durumumuzu, her duygumuzu bu mecralarda paylaşır olduk. En çok da güzel yerlerde çekildiğimiz ve çektiğimiz fotoğrafları paylaşmayı sevdik. Yeri geldi bir kafede kahve fotoğrafı paylaştık, yeri geldi salıncaklı köşesinde fotoğrafımızı çektirdik.

Froses Floral Cafe Tatlı ve Kahve

Froses Floral Cafe’nin sahipleri de bu ilgiyi fark etmiş olacak ki tam da bu amaca uygun olacak bir mekan tasarlamışlar. Pespembe güllerle kaplı duvarları, pembe koltukları, beyaz kapıları, şirin tabakları ve tatlı sunumları ile fotoğraf makinenizi elinizden düşürmeyeceğiniz bu mekanda, çok güzel anlar yakalayıp, çok şirin anılar biriktirebilirsiniz. Küçük, sevimli ve sıcak bir atmosfere sahip bu işletme, kalplerinize de baş köşeden yerleşecek.

Froses Floral Cafe Çiçek Aranjman

Özel günlerinizin ‘imdat butonu’ harika çiçek aranjmanları

Floral kafe olur da çiçek satışı olmaz mı? Bu kadar güzel tasarlanmış bir mekanda elbette ki şık ve göz alıcı çiçek aranjmanları da olmazsa olmazdı. VIP çiçek servisi olarak tanımlayabileceğiniz bir hizmet anlayışı olan mekan, özel günlerinde güzel jestler yapmak isteyenler için birebir. Çok şık kutularda, en güzel çiçeklerin kombinasyonunu sunan mekan, adeta şirinlikte sınır tanımıyor.

Froses Floral Cafe Çiçek Konsepti

Pazartesi günü kafe bölümü kapalı olan işletme, diğer günler 09:00-19:00 arası çalışıyor.

  • Froses Floral Cafe İletişim:
  • Adres: Bebek Arnavutköy Caddesi, No:26/A, Beşiktaş

Mekan Editörü Esra Ünal

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *