Fotoğraflarınıza Çiçek Açtıracak Mekan: Emilia İstanbul

Fotoğraflarınıza Çiçek Açtıracak Mekan: Emilia İstanbul

Emilia İstanbul Gül Kaplı Duvar

Yakın zamanda açılıp, kısa sürede ünlenen işletmelerden bir tanesi olan EmiliaLondra, Zürih ve Stockholm’daki mekanlarından sonra İstanbul’da da kapılarını misafirlerine açtı. Floral cafe konseptini benimseyen ve hafta içi-hafta sonu fark etmeksizin ziyaretçi akınına uğrayan mekan, fotoğraf çekimi için de kaçırılmaz bir fırsat.

Emilia İstanbul Pasta Cafe

Göz alıcı mekan tasarımı, şık sunumlar ile pespembe bir konsepte sahip olan işletme, kendinizi masallar diyarında hissetmenizi sağlayan bir yer. Mekanla ilgili detaylar için yazımıza göz atın!

Emilia İstanbul Gül Çerçeveli Ayna

Göz alıcı tasarımın en güzel çiçeklerle buluştuğu yer

Emilia Cafe’nin bunca kısa sürede ünlenmesinin ve bu kadar çok sevilmesinin en büyük etkeni elbette ki mekan tasarımı… Çiçeklerle bezeli duvarlar, pembe salıncaklar, gold detaylar ve şık sunumlar ile bir anda harikalar diyarına gelmişsiniz hissi yaşatan mekan, Instagram ana sayfalarının da çiçekler açmasını sağlıyor. Hatta öyle ki, bir çok insan mekanda bir şeyler yeyip içmekten ziyade, fotoğraf çektirebilmek için sıra beklemek durumunda kalıyor.

Emilia İstanbul Kahve Tatlı

Mekanın eleştirilebilecek yanlarından bir tanesi olarak menüsünü gösterebiliriz. Çok zengin bir menüye sahip olmamakla birlikte, servis edilen kahve ve tatlıları da ekstra özel kılan bir özellik bulunmuyor. Yeme-içmeden daha çok fotoğraf çekilmelik bir yer olarak tasarlanmış, bunu da oldukça iyi bir şekilde başarmış olarak gözüken bir mekan burası.

Emilia İstanbul Kahvaltı

Ülkemizde açılan ve Avrupa kaynaklı ya da Avrupai konsepte sahip olan mekanlarda görülebilen bazı menü handikaplarının burada da mevcut olduğunu söyleyebiliriz. Bir ülkede açılan kafelerin, ülkenin geleneksel damak zevkine uygun biçimde şekillenmesi gerektiği düşüncesi ışığında, Emilia’yı bu açıdan biraz zayıf bulabilirsiniz. En temelde, bol çeşitli bir kahvaltı ile karşılaşmayacağınızı bilmelisiniz.

Emilia İstanbul Özel Gün Konsepti

Özel günleri pembe hayallere dönüştürmek isteyenler için ideal mekan

Doğum günü, evlilik teklifleri, kutlamalar ve diğer özel günlerde bu şirin ve sevimli mekanda rezervasyon yaptırarak yer ayırtmanız mümkün. Özel günlerinizi pembe hayallere dönüştürmek için ideal bir seçenek olan Emilia Cafe, “hayat tatlıdır” mottosunu da çok güzel yaşatan bir yer.

Emilia İstanbul Gül Kaplı Duvar ve Salıncak

  • Emilia İletişim:
  • Adres: Suadiye Mahallesi, Kazım Özalp Sokak, No:3 Kadıköy/istanbul

Mekan Editörü: Esra Ünal

Emilia İstanbul Tatlı ve İçecek

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir