Flo’dan Her Yaşa Uygun 15 Ayakkabı Modeli

Flo’dan Her Yaşa Uygun 15 Ayakkabı Modeli

Flo'dan Her Yaşa Uygun 10 Ayakkabı Modeli

Hayatın hızlı temposu içinde gündelik rutin koşturmalarımız arasında neredeyse nefes almaya bile vakit bulamadığımız anlar olabiliyor. Ofiste, okulda, alışverişte ya da arkadaşlarımızla yaptığımız küçük keyif kaçamaklarında bizi rahat ettirirken aynı zamanda şıklığımıza şıklık katacak ayakkabılar aramayanımız yok gibi. Şık ve bakımlı görünmek hemen herkesin isteği hatta ihtiyacı. Ancak yüksek topuklu ayakkabılar artık bu şık görünümün tek anahtarı değil. Düz ya da hafifçe yükseltilmiş bir günlük ayakkabı ile de kusursuz bir görünüm sergilemek mümkün. İşte Flo’dan her yaşa uygun günlük ayakkabı modelleri

Flo'dan Her Yaşa Uygun 10 Ayakkabı Modeli

20’li Yaşlarda Dinamizm

Genç neslin en sevdiği casual ayakkabılar, okulda ya da çalışma hayatında yani kısacası günlük yaşamın koşuşturmacasında ayaklara ekstra dinamizm katıyor. Ayağınızda konfor olduğu sürece dersler de işler de size vız gelecek.

Flo'dan Her Yaşa Uygun 10 Ayakkabı Modeli

30’lu Yaşlarda Etkin Duruş

Günlük hayatın en aktif yaşandığı yıllarda, ayaklarda konfor şıklıktan önce gelse de asla ödün verilmez. Rahatlıkla şıklığı bir arada barındıran modeller hep ilk tercih oluyor.

Flo'dan Her Yaşa Uygun 10 Ayakkabı Modeli

40’lı Yaşlarda Zarafet

Dolgu topuk ayakkabılar konforun yanında yüksek topuklu ayakkabıların vereceği şıklık ve zarafet duygusunu da beraberinde getiriyor. Renklerin ve küçük detayların stil oyunu ile ayaklarda

Flo'dan Her Yaşa Uygun 10 Ayakkabı Modeli

50’li Yaşlarda Şık Konfor

Ayaklarda rahatlığın ve konforun simgesi 5 nokta küçük detaylarla hareketlenerek daha zarif ve şık bir duruş elde etmeye yardımcı oluyor. Eskiden birbirine benzer kesimlerde, can sıkıcı kaba görünümlerdeki anatomik ayakkabılar, şimdilerde şehirli ve modern kadının hayatına uyarlanan stilleriyle göz dolduruyor.

Flo'dan Her Yaşa Uygun 10 Ayakkabı Modeli

İleri Yaşlarda Daha Rahat

Yürüme ile sıkıntı yaşanan ileri yaşlarda, ayağında içe basma, düz tabanlık, yanlış kemik gelişimi, nasır oluşumu gibi problemi olan hanımlar ayak yapısını destekleyen özel tasarım modellere yöneliyor.

Ufak bir dipnot: Günlük ayakkabılarınızı mümkünse her gün kullanmayın. En azından gün aşırı olacak şekilde başka ayakkabılarla dönüşümlü olarak giymeye dikkat etmeniz hem ayak sağlığınız hem de ayakkabınızın uzun süreli kullanılabilmesi açısından önemli!

Flo'dan Her Yaşa Uygun 15 Ayakkabı Modeli

Geniş model, renk, numara yelpazesinde size en iyi uyan günlük ayakkabı modellerine ve daha fazlasına alisveris.yesiltopuklar.com‘dan uygun fiyat avantajları ile kolayca ulaşabilirsiniz.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *