Feracelere Özenli Bir Dokunuş “Begüm”

Feracelere Özenli Bir Dokunuş “Begüm”

Abiye Ferace Modelleri Begüm 2014

Begüm Ferace 2014 İlkbahar/Yaz Koleksiyonu

Son yıllarda abiye ferace ve abiye pardesü modelleri hanımlar tarafından aranılan tasarımlar arasında…

Begüm 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonu hanımların bu ihtiyacını karşılayan birbirinden şık ve zarif tasarımlarla yeni sezona giriş yaptı. Begüm, yurtiçi satışları kadar, Cezayir, Fas, Filistin, Tunus gibi Ortadoğu ülkerindeki satış noktaları ile de dünya kadınlarına ulaşmaktadır.

Abiye Ferace Modelleri Begüm 2014

Yazla birlikte havalar iyiden iyiye ısınmakta. Sıcak havalarla birlikte kıyafet tercihlerimizde kumaşlar öne çıkan en büyük detay. İnce yazlık kumaşlarla şıklığı, güneşin kavurucu etkisini hissetmeden yaşamak istiyoruz. Begüm, yeni sezon modellerinde kumaş seçeneklerinde oldukça zengin bir tasarım yelpazesi sunmakta. Yaz ile özdeşleşen ince kumaşlar, Begüm tasarımlarında özel bir şıklıkla karşımıza çıkıyor.

Abiye Ferace Modelleri Begüm 2014

Feraceler Artık Özel Günlerde de Tercih Ediliyor

Ferace artık hanımlar için en özel kıyafetler arasında yer alıyor. Minimal formlardaki sade feraceler kadar, abiye işçiliğin olduğu şık feracelerde tüm hanımların ilgisini çekiyor.

Abiye Ferace Modelleri Begüm 2014

Begüm yeni sezon modellerinde abiye feracelerindeki özel işçilik, kıyafette adeta en önemli dikkat çeken detay. Gold, gümüş ve bakır renkleri ile osmanlı figürlerinin dikkat çektiği abiye feraceler, bu sezon tesettürlü hanımların favori kıyafetleri arasında yer alacak.

Abiye Ferace Modelleri Begüm 2014

Dış giyimde sade formlar yerine daha iddialı tasarımlar dikkatinizi çekiyor ise, Begüm abiye pardesü modellerini muhakkak görmelisiniz. Hanımların şıklığı, zerafeti ve rahatlığını düşünerek tasarımlar üreten Begüm 2014 İlkbahar Yaz koleksiyonu ile bizim favorilerimiz arasına girdi bile. İşte birbirinden özel şıklıktaki muhteşem tasarımlar.

Abiye Ferace Modelleri Begüm 2014

Yorumlar

“Feracelere Özenli Bir Dokunuş “Begüm”” için bir cevap

  1. Nurten duran dedi ki:

    Begüm collecsion feracelerinizi çok beğendim nasıl satın alabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir