Özel Günlerde Ne Giyelim?

Özel Günlerde Ne Giyelim?

Tesettür Abiye Modelleri 2014

Mayıs ayı ile birlikte düğünler, nişanlar, özel davetlerin de sayısı gün geçtikçe artıyor. Bu günlerde adeta tüm hanımlar en şık olmanın da gayreti içerisinde.

Özel günlerde ne giyelim düşüncesi ise aylar öncesinden başlıyor. Düğünler aile yapısına, inanç değerlerine, örf ve geleneklere göre de özellik göstermekte. Bu açıdan seçeceğiniz özel gün kıyafetinizle şıklık oluşturmak ve zerafetinizle fark yaratmakta sizin elinizde.

Tesettür Abiye Modelleri 2014

Yazla birlikte açık hava organizasyonları kadar, kapalı alanlardaki davetler ve düğünler de oldukça fazla. Siz kıyafet tercihinizle zamanın ve mekanın ruhuna göre şıklığı yakalamalısınız. Şifonlar, ince kumaşlardan tasarlanan zarif abiyeler böyle günlerde sıcaklığı hissetmemenizi sağlayacaktır. Sadece hanımlara özel davetlerde daha rahat kıyafetleri tercih edebilirken, kadın erkekli düğün ve programlarda kıyafet tercihiniz de tesettüre uygun olmalıdır.

Tesettür Abiye Modelleri 2014

Özel günlerde kıyafet seçiminizde kararsızlıklar yaşayabilirsiniz. İşte böyle anlarda kıyafet tercihinizde ilk olması gereken kuralları sıralamanız gerekmektedir. Öncelikle bedeninizi çok iyi tanımalısınız. Boyunuz, kilonuz ve vücut orantınız kıyafet seçiminizde en dikkat etmeniz konu. Bedeninizle uyumsuz bir kıyafeti asla tercih etmemelisiniz. Özel günler için şifonlar ve uçuş uçuş tasarımlar size kıyafet tercihinizde ilham verebilir. Bununla birlikte ışıltılı şık tasarımlar da tercih edebileceğiniz modeller arasında.

Tesettür Abiye Modelleri 2014

Abiyeler fiyat bakımından tüm kıyafetlerden daha pahalıdır. Bu sebeple seçtiğiniz abiyeyi, tek bir güne göre tercih etmemeniz, size diğer özel günlerde de kolaylık sağlayacaktır. Pembeler, ekrular, siyahlar ve tüm soft tonlar abiye tercihinizde size renk olarak fikir verebilir.

Tesettür Abiye Modelleri 2014

Bununla birlikte 2014 İlkbahar Yaz sezonunun en önemli rengi orkide moru da bu yaza özel tercih edebileceğiniz tonlar arasında. Çok beğendiğiniz ama hiçbiryerde bulamadığınız tasarımları ise özel butiklerde bedeninize uygun diktirebilirsiniz.

Tesettür Abiye Modelleri 2014

Yorumlar

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir