Fatih İftar Mekanlarının Öne Çıkan Adresi: Maide Restaurant

Fatih İftar Mekanlarının Öne Çıkan Adresi: Maide Restaurant

Maide Restaurant Ottoman’s Life Hotel Deluxe İftar Menüsü

İstanbul’da Ramazan atmosferinin en çok hissedildiği semtlerden birisi olan Fatih’te gerek dekorasyonu, gerek konumu, gerekse de leziz yemekleri ile ön plana çıkan bir mekan mevcut: Maide Restaurant. Ottoman’s Life Hotel Deluxe’e ait bir restoran olan mekan, iftar yemekleri ve davetleri için de uygun bir yer. Seçenekli iftar menüsü ve leziz yiyecekleri ile keyifli bir iftarı misafirlerine sunan mekanla ilgili tüm bilinmesi gerekenler ise yazımızda yer alıyor.

Maide Restaurant Türk Mutfağı Yemekleri

Osmanlı ve Türk Mutfağının sevilen lezzetleri

Mekan gerek dekorasyon gerekse de mutfak içeriği konsepti olarak Osmanlı tarzını benimsemiş bir yer. Bordo perdeleri, işlemeli koltukları, tertemiz örtüleri ve geniş alanı ile aynı anda birçok ziyaretçiyi ağırlama kapasitesi olan mekan, güler yüzlü çalışanları ve ilgili personeli ile uzun süre bekletilmeden keyifli bir yemek yeme imkanı sunuyor. Ferah alanı ve birbirinden yeterinde uzakta bulunan masaları ile kişisel alanınız işgal edilmeden yemek yiyebileceğiniz mekanda, isterseniz kalabalık gruplar halinde de rezervasyon yaptırabilir, unutulmaz iftarlara imza atabilirsiniz.

Maide Restaurant Açık Büfe

Seçenekli yemeklerle her damak tadına uygun iftar menüsü seçenekleri

Maide Restaurant da iftar menüsü hazırlanırken tek tip menüden kaçınılarak, farklı damak tadı ve zevklere hitap edilmesi amaçlanıyor. Çorbalardan, ana yemeklere; tatlılardan, sıcak ve soğuk içeceklere, ara sıcaklardan, iftariyeliklere kadar seçenekli olan menüde, istediğiniz kombinasyonla sipariş vermeniz mümkün kılınıyor. Balık, tavuk ya da kırmızı etin seçenek olarak sunulduğu ana yemek menüsü de oldukça lezzetli ve bir hayli doyurucu bir seçenek oluşturuyor.

İftar menüsü kişi başı fiyat: 110 TL

Maide Restaurant Kebap Çeşitleri

  • Maide Restaurant İletişim:
  • Adres: Ottoman’s Life Hotel Deluxe, Molla Gürani Mahallesi, Molla Gürhane Caddesi, No:8/16, Fatih/İstanbul
  • Tel: (0212) 533 36 36

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir