Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde İftar Menüleri Hazır!

Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri’nde İftar Menüleri Hazır!

Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri İftar Mekanları

Tarihi Yarımada’da Ramazan Bir Başka

11 ayın sultanı Ramazan’ın iftar sofralarını, geleneksel lezzetler ve kaliteyle misafirlerin beğenisine sunan Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri‘nde iftar menüleri hazır!

Her gün birbirinden leziz, kaliteli, sağlıklı ürünleriyle hizmet veren Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri, Ramazan ayını yine aynı heyecanla karşılamaya hazırlanıyor. Fatih Belediyesi’ne ait dört farklı sosyal tesiste Ramazan sofraları tüm titizliğiyle hazırlanıyor.

Kusursuz deniz manzarasıyla Çatladıkapı Sosyal Tesisleri, denizle iç içe geçen tarihi dokunun tüm mekanda hissedildiği Cankurtaran Sosyal Tesisleri, muhteşem manzarasıyla Topkapı Sosyal Tesisleri, şehrin kalbinin attığı yerde konumlanan Sultanahmet Sosyal Tesisleri yılın her gününde ve Ramazan ayında hizmet vermeye devam ediyor.

Catladıkapı Sosyal Tesisleri

Tarihi yarımada (Suriçi) diye anılan İstanbul’un ilk kurulduğu ve geliştiği bölgenin tamamını kaplayan ve İstanbul’un merkezi sayılan güzide bir ilçe olan Fatih’te iftarlar bir başka güzel. Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri‘nin her birinin usta ekibi tarafından hazırlanan hem göze, hem damağa hitap eden iftar menüleri Ramazan ayında İstanbul’un en huzurlu semtlerinden biri olan Fatih’te unutulmaz anlar yaşatıyor.

Catladıkapı Sosyal Tesisleri

Çatladıkapı Sosyal Tesisleri

Denize nazır tarihi bir ilçede usta bir ekip tarafından hazırlanan leziz iftar menüsü ve tarihi yarımadanın büyülü atmosferiyle Çatladıkapı Sosyal Tesisleri‘nde sizi bekliyor.

Avrupa yakasının en güzel manzarasına sahip Çatladıkapı Sosyal Tesisleri, çalışması tamamlanan Avrasya tüneli ile canlılığını arttırarak devam ediyor. Yenilenen peyzajı ve hizmet kalitesiyle İstanbulluların en sevilen iftar mekanı.

Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri İftar Mekanları

Çatladıkapı Sosyal Tesisleri İstanbul’un tarihi semti Fatih’in en güzel yerinde denize sıfır konumu, eşsiz yemekleriyle büyük ilgi görüyor. Çatladıkapı Sosyal Tesisleri’nin kapısından içeri adım attığınız andan itibaren samimi ve ferah iç mekan yeme alanının yanı sıra tertemiz havasını içinize çekeceğiniz denize nazır dış yemek alanı sizleri selamlıyor.

İftar Öncesi ve Sonrası Neyzen ve Def Etkinliği

Çatladıkapı Sosyal Tesisleri bu Ramazan ziyaretçilerini muhteşem Neyzen ve Def şöleniyle karşılıyor. Tüm Ramazan boyunca iftar öncesi ve sonrası sunulacak Neyzen ve Def etkinliği ile iftar sofranıza manevi zenginlik katabilirsiniz.

Çatladıkapı Sosyal Tesisleri’ne yol tarifi alın!

 • Çatladıkapı Sosyal Tesisleri İletişim:
 • Adres: Küçük Ayasofya Mah. Kennedy Cad. Sultanahmet Kavşağı Karşısı, Fatih, İstanbul
 • Telefon: 0212 516 01 40

Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri İftar Mekanları

Cankurtaran Sosyal Tesisleri

Cankurtaran Sosyal Tesisleri, konuklarını Ramazan Ayı boyunca iftarda deniz manzarası eşliğinde, usta mutfak şefi ve ekibinin özel olarak hazırladığı iftar menüsü ile ağırlıyor.

Deniz Manzarası Eşliğinde İftar

Bulunduğu bölgenin en popüler mekanlarından olan Cankurtaran Sosyal Tesisleri’nin bu popüleritesini muhteşem deniz manzarası, hizmet kalitesi ve hem lezzetli hem hesaplı menüsü ile kazandığını söyleyebiliriz.

Özel bir işletmenin elinde olsa denize nazır manzarasıyla iki kat hesap ödenirdi diyebileceğimiz Cankurtaran Sosyal Tesisleri, Fatih Belediyesi’nin güvencesiyle hesaplı fiyatları, sağlıklı ve lezzetli menüleriyle ailece gelip huzurlu bir iftar yemeği yiyebileceğiniz en güzel mekanlardan biri. Böylesine göz alıcı bir manzarada, böylesine güzel lezzetleri başka bir yerde bulmak oldukça zor… Kullanışlı otoparkı sayesinde aracınızın park sorunu ortadan kalkıyor ve herhangi bir Vale ücreti de istenmiyor.

Cankurtaran Sosyal Tesisleri’ne yol tarifi alın!

 • Cankurtaran Sosyal Tesisleri İletişim:
 • Adres: Cankurtaran Mah. Kennedy Cad. Ahırkapı İskele Sok. No 1, Fatih, İstanbul
 • Telefon: 0212 4585414

Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri İftar Mekanları

Topkapı Sosyal Tesisleri

Leziz iftar sofraları etrafında toplanmak için gün saydığımız şu günlerde şimdiden iftar planları yapılmaya başlandı.

Sevdiklerinizle aynı sofrayı paylaşmak isteyenler özellikle sosyal tesislerin leziz, güvenilir, hesaplı ve kusursuz hizmetinden yararlanmayı tercih ediyor. Topkapı Sosyal Tesisleri ise bu mübarek ayda çok özel hazırlıklar yapıyor ve birbirinden güzel iftar menüleri hazırlıyor. Bu lezzet dolu iftar sofraları kaçmaz!

Topkapı Sosyal Tesisleri’ne yol tarifi alın!

 • Topkapı Sosyal Tesisleri İletişim:
 • Adres: Beyazıt Ağa Mah. Millet Cad. Fatih, İstanbul
 • Telefon: 0212 523 08 98

Fatih Belediyesi Sosyal Tesisleri İftar Mekanları

Sultanahmet Sosyal Tesisleri

Tarihin bıraktığı en nadide izler eşliğinde kusursuz bir iftar deneyimine hazır mısınız? Ramazan’ın aranan lezzetleriyle oluşturulan menüsü ile Sultanahmet Sosyal Tesisleri, şehrin kalbinin attığı Sultanahmet’te misafirlerini ağırlıyor. Tarihi dokunun hiç eksilmeyen büyüleyici atmosferine ortak şekilde iftar yapmak isteyenler için oldukça iyi bir alternatif olacak tesis bu Ramazan’ın öne çıkan iftar mekanları arasındaki yerini çoktan aldı.

Sultanahmet Sosyal Tesisleri’ne yol tarifi alın!

 • Sultanahmet Sosyal Tesisleri İletişim:
 • Adres: Binbirdirek Mahallesi, At Meydanı, No 4, Fatih, İstanbul
 • Telefon: 0212 518 01 28

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir