Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Farklı ve Özgün Tasarımlar

Farklı ve Özgün Tasarımlar

Farklı Tesettür Giyim Modelleri 2014

Hayallerin Ötesinde Sıradışı Koleksiyonlar

Herşeyde olduğu gibi giyim sektöründe de hayalleri zorlayacak, sıradışı bir düşüncenin kreasyonlara yansıması olacaktır. Bu koleksiyonlar hayal sınırlarını zorlayan, fakat ifade ettiği anlam olarak da, toplumun genel geçer giyim tarzının dışında böyle kıyafetleri tercih edenlerin farklı olma isteğinden doğmaktadır.

Farklı Tesettür Giyim Modelleri 2014

Sıradışı koleksiyonlarda kreatif öğeler

Sıradışılık başta sanatçıların, show dünyasının ve starların alışık olduğu bir durumdur. Zaten bu özelliklerini çoğu kez de sahne kıyafetlerine yansıtmışlardır. Zamanla hayal dünyasına anlam katmak isteyen kadınların da, bir anlamda kendini bulduğu bir kıyafet haline gelmiştir. Sıradışılık dış giyimde formların beklenmedik bir biçimde şekillenmesi ve detaylarıyla insanı hayrete düşürecek kreatif öğelerin kıyafetlerde yer bulmasıdır.

Farklı Tesettür Giyim Modelleri 2014

Sıradışılık trendler arasında

Elbette böyle kıyafetleri beğenen ve beğenmeyen hanımefendiler olabilirler. Fakat bu kıyafetlerden ilham alarak, kendisini sıradışı bir konumlandırma yapan hanımefendiler de çıkacaktır. İşte bu sezonun sıradışı çizgileri trendler arasına girmiş bulunmaktadır.

Farklı Tesettür Giyim Modelleri 2014

Tebessümle karşılıyoruz

Çoğunuzun böyle bir kıyafeti asla hayatta giymem dediklerinizi duyuyor gibiyiz. Fakat ne de olsa, bir kıyafetin en umulmadık bir bölümünde dikkatimizi çeken bir unsur ve ayrıntı bulunabilir. Belki bir ceketin yakasında, belki bir pantalonun paçasında, kemerinde, bir eteğin pililerinde bazı değerler gizlenebilir.

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *