Farklı Tunik Modelleri Arayanlara Öneriler

Farklı Tunik Modelleri Arayanlara Öneriler

Inayah 2015-16 Tunik Modelel

Tunik Modelleri: Inayah

Tesettürlü kadınların vazgeçilmezleri arasında olan tunikler, her sezonda her markada renk alternatifleriyle karşımıza çıkıyor.

Genel olarak karşılaştığımız model ise tek renkten oluşan, gizli düğme olarak tasarlanmış düz kesim tunikler.

Nihan 2015-16 Tunik Modelleri

Tunik Modelleri: Nihan Giyim

Ufak yaka detayları ya da kol düğmeleriyle detaylandırılması dışında birbirinden pek de farkı olmayan modellerin birkaç rengi mutlaka dolaplarınızda yer edinmiştir.

Kayra 2015-16 Tunik Modelleri

Tunik Modelleri: Kayra Giyim

Yeni sezonda klasik tuniklerinizin yanı sıra, renkli parçaları, geometrik desenleri, çiçek baskılarını, ekleyerek farklı bir görünüm oluşturabilirsiniz.

Bu yazımızda sonbahar dolaplarınıza hareket katacak, farklı tasarımlardaki tunik modellerini seçtik.

Armine 2015-16 Sonbahar Kış Tunik Modelleri

Tunik Modelleri: Armine Giyim

Siyah ve Beyazın Hem Şık Hem Spor Hali

Hiçbir zaman modası geçmeyecek olan siyah-beyaz kombinlerin hem şık hem spor halini Armine 2015/16 Sonbahar–Kış Koleksiyonunda bulabilmeniz mümkün. Koleksiyonda yer alan klasik, sade düz renk tuniklerin yanı sıra farklı tasarımlara da yer veren marka, siyah ve beyazın muhteşem uyumunu da barındırıyor.

Yeni sezonda oldukça öne çıkan geometrik desenler, tuniklerde de farklı tasarımlarla kendini gösteriyor. Şerit detayların, geometrik desenlerin işlendiği bu tunikler sade ve şık görüntüsüyle beğeni topluyor. Ofis stilinize uyum sağlayacak siyah–beyaz geometrik desenli bu parçalar, günlük şıklığında adresi olacaktır.

Aker 2015-16 Sonbahar Kış Tunik Modelleri

Tunik Modelleri: Aker Giyim

Rengarenk Tunikler Sonbaharda

Bir pazar günü kombini için harika olacak önerilerden biri de rengârenk kombinler olacaktır. Hem spor hem şık görüntüsüyle hafta sonuna enerji katacak renkli parçalar, günün kurtarıcısı ilan edilebilir.

Tek düze kıyafetlerden sıkıldıysanız ve farklılık arıyorsanız Aker‘in yeni koleksiyonunda yer alan bu tasarımlar ilginizi çekebilir. Her rengi barındıran bu tunikleri kombinlemek de oldukça kolay olacaktır.

Farklı renk ve desenlerin karmaşasından hoşlanmayanlar içinse, sade tuniklere eşlik eden şerit detayların, renkli kemerlerin hareket kazandırdığı tasarımlar iyi bir alternatif olabilir.

Kayra 2015-16 Sonbahar Kış Tunik Modelleri

Tunik Modelleri: Kayra Giyim

Deri Detaylardan Şifon Detaylı Tuniklere

Yeni sezon trendlerinde öne çıkan deri, hemen hemen her parçada kendini gösteriyor. Tuniklerde de yer edinen deri, Kayra’nın koleksiyonunda da öne çıkıyor. Ayrıca koleksiyonda şifon detayını, ekoseyi ve birçok farklı rengin bir araya geldiği tunikleri bulabilmeniz mümkün.

Günlük şıklıktan ofis stiline, spor parçalardan salaş modellere, her zevke göre modeller koleksiyonda yer ediniyor. Sonbahar dolaplarına hareket katmak isteyenler, Kayra’nın yeni sezon koleksiyonundaki bu hareketli tasarımlara mutlaka göz atmalı.

Seçil Store 2015-16 Sonbahar Kış Tunik Modelleri

Pırıltılı Tunikler Tül Detaylar

Her yaşa ve her bedene hitap eden tesettür giyim markalarından olan Seçil Store’un, tunik modelleri arasında da oldukça dikkat çekici parçalar yer alıyor. Spor ve rahat tuniklere eşlik eden pırıltılar ve file detay bir araya gelerek şıklığa adım atıyor.

Hem spor hem şık bir stil oluşturmak isteyenler için güzel bir alternatif olabilecek modeller gibi daha farklı seçenekler de koleksiyonda yer alıyor. Asimetrik kesim tuniklerden, zebra desenine ve tül detayına kadar birçok farklı tasarımı Seçil Store markasında bulabilmeniz mümkün.

Alvina 2015-16 Tunik Modelleri

Tunik Modelleri: Alvina Giyim

Yazı: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir