Farklı Tercihlerle Şık Kombinler Hazırlayın

Farklı Tercihlerle Şık Kombinler Hazırlayın

Farklı Tercihler Şık Kombinler

Yaz sezonunun sonuna geldiğimiz şu günlerde, hemen hemen tüm markaların indirimli ürünlerinden kendiniz için güzel kombinler hazırlayabilirsiniz. Önemli olan doğru parçaları tercih ederek kendimiz için özel bir tarz oluşturabilmektir.

Giyim zevkinize, beğendiğiniz renklere ve modellere göre şıklığınızı artırabilirsiniz. Kombin yapmaktaki en önemli ipuçlardan biri de renkleri doğru bir şekilde kullanabilmektir.

Bugün sizler için hazırladığımız bu kombinde siyah beyaz çizgili zarif bir tesettür abiye elbiseyi siyah ceketle tamamlayarak soft mavi bir tondaki şalı kombinimizin üzerine tercih ettik. Bu kombin üzerine soft başka tonlardaki şalları ya da eşarpları tercih edebilirsiniz. Başörtüsü tercihinizde bu kombin için desenli modeller yerine düz renkleri tercih etmeniz zarif görünmenizi sağlayacaktır.

Böyle bir abiye elbiseyi isterseniz özel bir gecede doğru aksesuarlarla da kombinleyebilirsiniz. Sezonun trend renk tercihi olan soft tonları birçok tesettür giyim markalarının bu sezon koleksiyonlarında görmekteyiz. Yaz demek doğanın canlı renklerle donanması olduğu kadar, açık renk tonlarının da doğru bir şekilde kullanılması demektir.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir