Eylül Ayının Rengi Ne?

Eylül Ayının Rengi Ne?

Eylül 2016 Tesettür Moda Renkleri

Eylül ayının gelmesiyle hepimizi bambaşka heyecanlar sardı. Yazın kavurucu sıcaklarından sonbaharın hafif esintili havalarına yavaş yavaş adım atıyoruz.

2016-2017 Sonbahar – Kış Koleksiyonları‘nın görücüye çıkmasıyla da sezonun yükselen trendleri ve tabii renkleri belli oldu. Tam anlamıyla sonbaharı ve kışın soğuğunu yaşamıyorken geçiş olarak kullanabileceğiniz tutkulu renkler sizleri bekliyor. Sizler de ilham verici tesettür kombinleri ile Eylül ayının renkleriyle tanışın.

Eylül 2016 Tesettür Moda Renkleri

Sarı-Camel ve Bordo

Eylül ayında severek kullanacağınız üç harika renk sarı, camel ve bordo. Bu muhteşem üçlü yeni sezonun trendlerini yakalamanızı sağlarken stilinize de güç katacak. Yazdan bahara geçişte sizi zorlamayacak sarı, camel ve bordoyu ister ayrı ayrı isterseniz bir arada kullanın.

Eylül 2016 Tesettür Moda Renkleri

Soğuk ve Sıcak Tonların Karşılaşması

Yaz aylarında gönlümüzü fetheden sarı, biraz daha soğuk tonlarıyla karşımıza çıkıyor. Camel ise her sezonki modasını, 2016/17 sonbahar – kış koleksiyonunda da tasdikliyor. Camelin sıcak halile bütünleşen soğuk sarıların uyumu, parlak dönemini yaşıyor.

Eylül 2016 Tesettür Moda Renkleri

Bordonun Güçlü Silueti

Eylül’e bambaşka bir yorum katacak renk ise bordo! Tutkulu bordonun en güçlü hallerini kombinlerinizde mutlaka kullanmalısınız. Kırmızıyla ve pembeyle bir arada gördüğümüz bordonun ekürisi ise sarı ve camel.

Eylül 2016 Tesettür Moda Renkleri

Sonbahar Ruhu

Sarı, camel ve bordo renklerindeki güçlü tasarımları keşfederek Eylül ayında bu üçlünün harika birleşimlerini kullanın. Elbiselerden, trençkotlara, bol pantolonlardan triko üstlere kadar her parçada. Ve hatta aksesuar, çanta, ayakkabı ve eşarplarda gücünü ortaya koyan bu üç rengin birlikteliği yeni sezonun ruhunu yansıtıyor.

Eylül 2016 Tesettür Moda Renkleri

Sarının soğukluğu, camel’ın ılımlı havası ve bordonun sıcaklığı Eylül ayında terapi gibi gelecek. Estetik duruşunun yanı sıra bambaşka stillere imza attırmaya da oldukça yatkın. İster bohem ister retro ister gotik ister olabildiğince şık! Günün stilini belirleyin ve sarı, camel, bordo üçlüsünün birlikteliğini herkese gösterin.

Plise Uzun Etek Kombinleri

  • Kombin Detayları:
  • Etek: Zara – Çanta: Gucci
  • Üst: Philosophy di Lorenzo
  • Ayakkabı: Hotiç

Sarı- Camel ve Bordo Nasıl Kombinlenir?

Doğanın ilham veren renk yelpazesi kombinlere yansıyor… Sonbaharda sararan ve kızaran yapraklar muhteşem bir renk şöleni yaşatırken bu renk parlamasını kıyafetlerimize yansıtmasak olmazdı… Ama nasıl? Sarı, camel ve bordo renklerini nasıl kombinleriz dediğinizi duyar gibiyiz.

Biz işe ilk önce olmazsa olmaz plise uzun etek ile başlamak istedik. Camel tonlarında uzun plise eteği bordo, sarı ve camel tonlarında bir üstle tamamladık. Yine bordo bir çanta ve sarı tonlarında şal ile tesettür kombin önerimizi tamamladık… Bu sıcacık görüntü içinizi ısıtsın, sonbahar kombinlerinize ışık saçsın…

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir