Eylül Ayında Hafta Sonu Ne Yapsak Diyenler İçin Öneriler

Eylül Ayında Hafta Sonu Ne Yapsak Diyenler İçin Öneriler

Sonabarda Boğaza Karşı Çay Keyfi

Tatilden dönenler, yazı bir çırpıda bitirenler, tadı damağında kalanlar ve okulların açılmasıyla birlikte hızlı tempoya girmeden önce kısa bir mola daha vermek isteyenler için önerilerimiz var! Uzun yollar gitmeden gerçekleştirebileceğiniz bu aktivitelerle yaza keyifli bir veda edip, yeni sezona hızlı bir başlangıç yapabilirsiniz. Eylül ayında hafta sonu etkinliği olarak yapabileceğiniz aktiviteleri keşfetmek isteyenler yazımıza…

Sonabaharda Deniz Keyfi

Esenköy kadınlara özel plajda denizin tadını çıkarın

Yazın gitmesiyle hafiften serinlemeye başlayan havaları, iyiden iyiye soğumadan yakalayıp küçük bir deniz-kum-güneş keyfine daha imza atmak isteyenler için İstanbul’un yanı başındaki Esenköy kadınlar plajı sonbaharda güzel bir gün geçirmek oldukça iyi bir seçenek olarak duruyor.

Sonbaharda Boğaz Turu

Boğaz turu yapın

Boğaz’ın eşsiz mavisine eşlik eden serin ve tatlı bir esinti eşliğinde yapılan boğaz turları, bu benzersiz şehrin her bir sahilini keşfetmek ya da yeniden müşahede etmek isteyenler için kaçırılmaz fırsatlar sunuyor. İstanbul’un farklı semtlerinden düzenlenen turlarla boğazın maviliklerinde keyifli bir hafta sonu geçirmek mümkün.

Sonbaharda İstanbul’un En İyi Dondurmacılarında Dondurma Keyfi

İstanbul’un en iyi dondurmacılarına bir kez daha uğrayın

İstanbul’da son zamanlarda giderek sayıları artan dondurmacılar, adeta bin bir çeşit ve tatta dondurma seçeneğini de ziyaretçilerine sunuyor. Mevsimin en sevilen yiyeceklerinden olan dondurmalar da, hafta sonu aktiviteniz arasında güzel bir yer bularak tadını çıkarmanız gerekenlerden oluyor.

Torium AVM Snowparkta Kayak Keyfi

Snowpark’ta şimdiden kışı yaşayın

İstanbul Torium AVM’de bulunan SnowPark, kapalı kar eğlence merkezi olarak 4 mevsim aralıksız kar keyfi yapmaya olanak tanıyan bir yer. Kış sporları, kayak, snowboard ve kızak keyfinin yapılabildiği mekan, kışı özleyenler için de birebir.

Sonbaharda Piknik Keyfi

Adalarda piknik keyfi yapın

İstanbul’a bir vapur uzaklığındaki, eşsiz doğası ve keyifli yapılarıyla her mevsim revaçta olan adalar, yılın bu aylarında da keyifli bir piknik yapmak, bisiklet sürmek, denize karşı yüksek bir noktadan çayını yudumlamak isteyenler için ideal yerler.

Zorlu Center Açık Hava Sinema Keyfi

Zorlu’da açık hava sinemasının tadını çıkarın

Her Salı ve Perşembe saat 21:00’de çeşitli film gösterimleri ile açık hava sineması gerçekleştiren Zorlu Center, hafta sonu gezme önerilerimizin de parçası olmayı başarıyor. Efsane olmuş Yeşilçam filmleri, yakın tarihli yabancı filmler, animasyonlar ve daha birçok seçenek yaz boyunca gösterime sunuldu. Açık havada film izlemenin keyfine varanlar ise tekrar gelmenin planlarını kurdu.

Mekan Editörü Esra Ünal

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir