Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Eylül Ayında Denize Girebileceğiniz Kadınlara Özel Plajlar

Eylül Ayında Denize Girebileceğiniz Kadınlara Özel Plajlar

En İyi Kadınlara Özel Plajlar

Eylül’ün son günlerini, pastırma sıcaklarını ve güzel havanın son demlerini yaşadığımız şu günlerde, yazı tatil yapmadan kapatmak zorunda kalanlar, tatil yapsa bile doyamayanlar ya da günü birlik kaçamak yapmak isteyenler için bir önerimiz var: Kadınlara özel plajlar!

Hem denize girip, kumsalda güneşlenebileceğiniz, hem de kadın personeli ve kişisel ihtiyaçlar için özel olarak ayrılmış alanları sayesinde rahat edebileceğiniz farklı noktalarda bulunan birbirinden güzel kadınlar plajı bu yazımızda!

En İyi Kadınlara Özel Plajlar

Sarısu Kadınlar Plajı

Sarısu, Antalya’da bulunan, yalnızca bir plaj olmaktan öte bir sosyal tesis olarak işlev gören bir yer. Kadınlara özel olması, 300 şezlong, 150 şemsiye, giyinme kabinleri gibi hizmetleriyle kadınların kullanımına sunulan aynı zamanda kebap evi, balık evi, kır bahçesi, çocuk oyun parkı, spor parkı, mescit ve çarşısı ile de kadınların ihtiyaç duyabileceği her detay düşünülerek tasarlanan bir yer burası.

En İyi Kadınlara Özel Plajlar

Kerpe Miço Koyu Kadınlar Plajı

Kocaeli-Kandıra’da bulunan Kerpe Miço Koyu, mavi bayraklı denizi, 81 dönümden oluşan kadınlar plajı, sosyal yaşam merkezi, giyinme kabinleri, yürüyüş parkurları ve spor alanlarını bünyesinde barındırıyor ve etrafı çevrili bir alanda kadınların hizmetine sunuluyor. Plaj 09.00-20.00 saatleri arasında kullanıma açık bulunuyor.

En İyi Kadınlara Özel Plajlar

Reis Kadınlar Plajı

Yalova Esenköy’de bulunan, İstanbul’a yakınlığı açısından bir çok ziyaretçi tarafından tercih edilen, giriş ücreti bir hayli makul (5 tl) olan bir plaj. Plaj bünyesinde mescit, aperatif yemek yerleri, dondurmacı, plaj malzemeleri satan büfeler de bulunuyor.

En İyi Kadınlara Özel Plajlar

Büyük Kum Kadınlar Plajı

Marmara Adasının kuzeyindeki Saraylar Belediyesinde bulunan, ince kumu ve mavi bayraklı deniziyle keyifli bir plaj deneyimi yaşamanıza olanak veren bir plaj burası. Yalnızca kadınlara özel olması da rahatça denize girmenizi sağlayan unsurlardan.

En İyi Kadınlara Özel Plajlar

Perşembe (Efirli) Kadınlar Plajı

Ordu Perşembe’de, 12.000 m2 lik etkinlik alanına sahip bir kadınlar plajı burası. Mescit, giyinme kabinleri, çocuk oyun alanları, güneşlenme alanları, restoranları, otoparkı, büfeleri, güvenlik ofisi ve açık oturma alanlarıyla her şey düşünülerek tasarlanmış ve hizmete sunulmuş yerlerden.

En İyi Kadınlara Özel Plajlar

Fener Kadınlar Plajı

15 Ağustos 2015’ten itibaren yalnızca kadınların kullanımına sunulan, Samsun’daki Fener kadınlar plajı, kadın cankurtaranları ve çalışanlarıyla 1100 kişi kapasiteli alanda hizmet vermeye devam ediyor.

En İyi Kadınlara Özel Plajlar

Akçakoca Kadınlar Plajı

23 yıldır kadınlar plajı olarak hizmet veren Düzce’deki Akçakoca Kadınlar plajı, bu yaz yeniden düzenlenerek daha modern ve kadınların kullanımına daha uygun bir hale getirildi. Piknik masaları, ahşap döşemeleri ile yepyeni bir görünüm kazanan plaj, daha rahat ve keyifli bir kullanım imkanına kavuşturuldu ve 25 Haziran’da halka açıldı.

Seyahat Editörü Esra Ünal

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *