Evinizin Sıcaklığı Kuleli Yakamoz’da

Evinizin Sıcaklığı Kuleli Yakamoz’da

Evinizin Sıcaklığını, Kuleli Yakamoz’da Yaşayın

Geçmişin ışıltısı, evinizin sıcaklığı ve Boğaz’ın nostaljik dokusu ile hizmet veren Yakamoz Restoran’ ın fonunda paha biçilmez bir görsel manzara var: Boğaz…

Ailenizle birlikte unutulmaz akşamlar yaşamak için Yakamoz iyi bir alternatif. Kuleli Yakamoz’ un konumu tel kelime ile muazzam..

Asırlık Çınar Ağaçlarının altında elinizi uzattığınızda sanki serin ve mavi sulara değiverecekmiş hissini verecek kadar iç içesiniz bu mekanda.. Lezzetti ve zengin mönüsünün yanında mekanın önemli artılarından biride alkolsüz olması.

Ailecek keyifle gidebileceğiniz bir mekan olmakla beraber bahçesinde 350kişi kapalı salonda ise 150 kişilik kapasitesi ile nişan, düğün, şirket yemekleri vb. organizasyonlarınıza profesyonel ekibi ile ev sahipliği yapıyor.

Kuleli Yakamoz Restaurant
Adres: Kuleli Caddesi No:69 Çengelköy/Üsküdar/İSTANBUL
Telefon: 0216 318 95 05

Yorumlar

“Evinizin Sıcaklığı Kuleli Yakamoz’da” için 3 cevap

  1. Esra dedi ki:

    insanı dinlendiren bir mekan. zaten istanbul boğazında nadir alkolsüz işletmelerden biri. herkese tavsiye edebilirim. gidin istanbulun muhteşem güzelliğini seyredin

  2. safiye dedi ki:

    menüsü hakkında bilgisi yada tecrübesi olan varmı? tamam manzara mükemmlel görünüyor zaten ama yemekleri kahvaltısı nasıl?

  3. acar kaya dedi ki:

    menüsünde kahvaltıda var et ve balıkta vardı …manzara mühteşem ……………istanbulu 360 derece boğazını seyre dalmak …….tek kelimeyle mühteşem ………..

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir