Etnik Desenli Parçaları Günlük Kombinlerinize Adapte Etmenin Yolları

Etnik Desenli Parçaları Günlük Kombinlerinize Adapte Etmenin Yolları

2018 Tesettür Elbise Modelleri

Etnik dokular, geçmişin tozlu raflarından ilham alınarak tasarlanıyor.

Pastoral gizemiyle şehre adapte olan etnik desenler eşsiz görünümleriyle klişelerden uzak ve bir o kadar özgün tesettür kombinler hazırlamanıza imkan sağlıyor.

2018 Tesettür Elbise Modelleri

Toprak tonlarının hakimiyetindeki etnik desenlere capcanlı turuncular, sarılar, kırmızılar ve maviler eşlik ediyor. Multikültürel siluetleri soğuk kışta sıcacık yaşamaya şimdi siz de davetlisiniz!

2018 Tesettür Elbise Modelleri

İşte dış giyim modellerinden uzun elbise modellerine kadar desenlerin ve farklı dokuların hüküm sürdüğü 2018 yılının tesettür giyim kombinlerine de yansıtılabileceği öne çıkan parçalar.

2018 Dış Giyim Modelleri

Rengarenk Kareli Etnik Kaftanlar

Sezonunun trend alarmını geçmişten günümüze koşturan rengarenk geometriler yansıttı. Kimi zaman karelerin kimi zaman dikdörtgenlerin içi turuncuyla, maviyle, kırmızıyla, fuşyayla sarıyla doldu. İlk bakışta bohem bir havayı yansıtan geçmişin modasından esinlenen şöhretli kareler kaftanların etnik dokularıyla buluştu. Dünya markalarından Chanel‘in koleksiyonlarında göze çarpan bu hassas stil, klişelerden uzaklaşıyor, sokak stiline gizemiyle yansıyor.

2018 Dış Giyim Modelleri

Yamalı Kaftanlarla Retro Etnik

Pastoral görünümleri şehre yansıtan dünya markaları, eski trendleri modernize ederek sezona adapte ediyor. Tozlu dolaplardan çıkıp gelen yamalı kaftanlar, sıradanlıktan uzaklaşıyor, en estetik duruşlarıyla karşımıza çıkıyor.

2018 Dış Giyim Modelleri

Etnik Elbiseye Bomber Ceket

Etro‘nun mükemmel parçalarından göze çarpan etnik elbiseler, sıcacık rüzgarlar estiriyor. Koyu turuncu ve yeşilin kontrast uyumu estetik desenlerde buluşuyor. Çiçekler, yapraklar, çizgiler ve karmakarışık birçok desen başlı başına bir bütünlükle sezonu selamlıyor. Bu elbiselere ise ister yine desenli bomber ceketler, isterseniz de tek renk bomber ceketleri kombinleyin.

2018 Dış Giyim Modelleri

Culotte Pantolon ve Kruvaze Ceket

Fitilli kumaşlarla tasarlanan culotte pantolonlar geçmişin ruhunu kruvaze süet ceketlerle kombinlenerek veriyor. Biri çizgili pantolon biriyse ekoseli ceket, hatta ceket içine minyatür desenli bir parça. Desenlerin harmanlandığı bu üçlüye kalın kemerler, süet botlar eşlik ediyor. Işıltılı aksesuarlar ise zıtlıklarıyla farklılığa yol alıyor.

2018 Dış Giyim Modelleri

Shearling Ceketlerle Pastoral Doku

Etnik havayı pastoral dokuyla harmanlayan stiller için sezonun shearling trendi imdada koşuyor. İçi koyun yünü tasarımlar, dışı süet parçalar adeta etnik siluetler için tasarlanmış diyebiliriz. Sıra dışı, klişeden uzak, geçmişten günümüze trend alarmı vererek yetişen tasarımlara göz atmayı unutmayın.

2018 Dış Giyim Modelleri

Kalın Kemerler, Süet Çizmeler

Etnik elbise, etnik kaftan ya da etnik etek… Tesettür kombin seçimleriniz hangi parçadan yana olursa olsun bu stili tamamlamanın yolu taba süet çizmelerden, kalın mı kalın kemerlerden, kocaman süet çantalardan geçiyor.

Moda Editörü: Büşra Karagöz

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *