Yeşiltopuklar Online Alışveriş

Etek ve Ceket Şıklığında Bir Yaz Kombini

Etek ve Ceket Şıklığında Bir Yaz Kombini

2013 Yazlık Etek Ceket Kombini

Yaz aylarının gelmesi ile birlikte renk ve kumaş seçenekleri de çeşitlilik kazanır. Markaların 2013 İlkbahar – Yaz koleksiyonlarında birbirinden şık tasarımlar, tüm hanımların kıyafet tercihlerinde kolaylık sağlamaktadır. İşte size etek ve ceket şıklığında hoş bir yaz kombini hazırladık. Birbirinden farklı birçok rengi aynı kombinde birleştirdik. Sıcak yaz günlerinde renk tercihlerimiz ağırlıkta açık tonlar olmaktadır. Kombinimizde yaz renklerinin hepsini bir arada görebilmekteyiz.

Ceket ve etek şıklığını tercih eden hanımlar için hareketli, etek uçlarının oval kesimi ve beyaz üzerine birçok rengi barından şık bir etek ile yeşil bir ceketi kombinimizde ana kıyafetler olarak belirledik. Böyle bir kombinde eteğinde içinde ara ara bulunan tonlardan biri olan gold renginde bir şalı kullanıyoruz. Şal yerine eşarp tercih etmek istiyorsanız desenli bir etek üzerine tek renk ağırlıkta bir eşarp tercih etmenizi öneririz. Bordo bir çanta ile de kombinimize canlı bir hava katabiliriz.

Yaz aylarında sizler de birçok farklı renkle kendi tarzınızda güzel kombinler hazırlayabilirsiniz. Önceden sadece tek renk kombinlerin ağırlıkta olduğunu biliyoruz. Artık tek renk üniformatik bir görüntü veren kombinler tercih edilmemektedir. Bir lacivert takımın üzerine fuşya bir şal ya da eşarbı tercih edebileceğiniz gibi, yine birbiri ile uyumlu farklı renkleri kombinleyerek zarif ve elegan bir görüntü sergileyebilirsiniz.

Tüm tesettür giyim kombinleri için tıklayın.

Kombin Tasarımı: Türkan Eraslankılıç
Yayın Editörü

Sizde Fikirlerinizi Paylaşın

E-Posta adresin asla başkalarıyla paylaşılmaz. Yıldızlı alanlar zorunludur *