Eşsiz Anadolu Lezzetlerini Birde OBA Mutfağı’nda Deneyin!

Eşsiz Anadolu Lezzetlerini Birde OBA Mutfağı’nda Deneyin!

Oba Mutfağı Restoran Maltepe

Tüm dünyanın gıpta ettiği Anadolu mutfağı, en leziz ve zengin çeşitleriyle Maltepe Oba Mutfağı ile günümüze taşınıyor.

Şehrin en nezih mekanlarını ve unutulmaz lezzetlerini keşfetmeye hiç ara vermiyor, İstanbul’da aileniz, arkadaşlarınız ve sevdiklerinizle hoş sohbeti leziz tatlarla buluşturacağınız mekanları sizin için seçiyoruz. Bugünkü durağımız OBA Mutfağı

Oba Mutfağı Restoran Maltepe

Oba kültürünün sıcaklığını ve Anadolu’nun eşsiz lezzetlerini bir araya getiren Maltepe OBA Mutfağı’nda ilk dikkatimizi çeken zengin menüsü ve sosyal etkinliklere olan elverişliliği oldu. Mekan dekorasyonu, temizlik, gösterilen ilgi, özenle seçilen malzemeler ve sosyal hizmetler restoranın kalitesini ortaya koyar nitelikte…

Keyifli bir öğle yada akşam yemeği veya kahvaltı için tercih edebileceğiniz OBA’da aynı zamanda toplu etkinliklerde organize edebilirsiniz.

Oba Mutfağı Maltepe

OBA MUTFAĞI’na Neden Gitmeli?

Restoranın en büyük özelliği malzeme konusundaki seçiciliği ve hijyene verilen önem. Öyle ki mutfakta servis edilen tüm gıdalar özenle seçiliyor ve tazeliklerini her daim muhafaza edecek soğuk hava depolarında korunuyor. %100 helal ürünlerin servis edildiği mutfağın bir diğer özelliği ise tüm yemeklerin kendi ürettikleri ve tamamen doğal tereyağı ile hazırlanması.

Restoranda mescid, çocuk oyun alanı ve otopark gibi her mekanda aranan ve olmazsa olmaz özellikler de bulunuyor.

Oba Mutfağı Kebap Çeşitleri

OBA MUTFAĞI’nda Ne Yemeli?

Mekanın mutfağı çok çeşitli…

Her türden ızgara ve kebap çeşitleri, leziz başlangıçlar, salatalar, yöresel tatlar, pide çeşitleri ve tatlılar restoranın zengin menüsünde kendinizi kaybetmenize sebep olabilir.

Bizim önerimiz mekanın öne çıkan “OBA SOFRASI” lezzetleri, Mevlana Pide ve Şaç Arası tatlısı…

2,3 ve 4 kişilik olarak servis edilen OBA SOFRASI seçeneğinde Etli Ekmek, Bıçak Arası, Mevlana, Adana, Köfte, Kuzu Şiş, Tavuk Pirzola, Tavuk Kanat, Et Pirzola ortaya servis ediliyor.

Oba Mutfağı Maltepe

OBA MUTFAĞI’na Nasıl Giderim?

Restoran Maltepe’de yani Anadolu Yakası’nda bulunuyor, fakat merkezi konumu sayesinde ulaşım oldukça kolay. Mekanın web sitesinin iletişim kısmındaki harita ile ulaşımı daha da kolaylaştırabilirsiniz.

  • Adres: Zümrütevler Mh. Nazmi İlker Sk. 5-A, Maltepe / İSTANBUL

Oba Mutfağı Maltepe

Yorumlar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir