Esra Seziş Kiğılı’nın En İyi 10 Kombini

Esra Seziş Kiğılı’nın En İyi 10 Kombini

Esra Seziş Kiğılı Kıyafet Kombinleri

Yalın bir zarafetin, stil rotasını ararken yolumuz Esra Seziş Kiğılı‘nın (@esraseziskigili ) ölçülü kombinlerine düşüyor.

Giyimiyle ve duruşuyla çizgisini asla bozmayan stil danışmanının birbirinden harika kombinleri gündemimizde. Şimdi stil danışmanı Esra Seziş Kiğılı’nın stilinden ilhamla satın alabileceğiniz ürünleri seçtik. İşte stiliyle ilham veren kadınlardan, Esra Seziş Kiğılı‘nın en iyi 10 kombini…

Esra Seziş Kiğılı Kıyafet Kombinleri

Davetlerde Minimalist Duruş

Her haliyle zarifliği yansıttığını vurgulamaktan vazgeçemeyeceğimiz Esra Seziş Kiğılı, davet stilinde de minimalist kombinler tercih ediyor.

Tesettür Abiye Pardesü Modeli

Şal Yaka Pardesü: Luvice – Satın Al

Fenomen isim, göz alıcı renklerden ziyade koyu ya da soft tonları tercih ediyor. Bilekte biten elbiselerini, vücudu sarmayan parçalardan yana kullanıyor.

Esra Seziş Kiğılı Kıyafet Kombinleri

Ton Sür Ton Kusursuzluğu

Birçok kombininde gördüğümüz gibi baştan aşağı siyah giyinmeyi, ton sür ton uyumunu oldukça seviyor. Elbiselerinin altına zarif stilettolar kullanan, çantası ve hatta çanta tutuşuyla bile şıklığına vurgu yapan ismin davet kombinleri ölçülü giyinen kadınlar için doğru seçimleri yansıtıyor.

Esra Seziş Kiğılı Kıyafet Kombinleri

Siyah Elbise: LefZen – Satın Al

Zamansız Zarafet

Özel günlerinde minimalist duruşundan ödün vermeyen Esra Seziş Kiğılı’da en sevdiğimiz parça da pardösü hissi veren elbise tasarımı. Soft rengi, modern kesimiyle harika bir parça olan elbisesini, yine aynı renklerdeki ayakkabı, çanta ve şalla tamamlıyor. Ayakkabı ve çantasıyla kıyafetine ışıltı katan fenomen, yine zarif yine zarif.

Esra Seziş Kiğılı Kıyafet Kombinleri

Feracelerin Modern Görünümü

Dış giyim parçalarında harika seçimler yapan Esra Seziş Kiğılı, kombinlediği feraceleriyle gündüzden geceye harika kombinler oluşturuyor. Soft renklerdeki feracesi, yine aynı renkteki ayakkabı ve çantasıyla minimal duruşundan çıkmıyor. Şalındaki canlı renkle kombine hareket katan isim, şıklığından ödün vermiyor.

Esra Seziş Kiğılı Kıyafet Kombinleri

Dış Giyimde Alternatif Tasarımlar

Dış giyim konusunda kreatif fikirleri seven fenomen isim, panço ve kaban görünümdeki tasarımlarla tutku uyandırıyor.

2016-2017 Kaban Modelleri

Siyah, lacivert, krem gibi griyi de çok seven Esra Seziş Kiğılı, baştan aşağı aynı rengi kullanmayı seviyor. Bu stiliyle sahip olduğu zarafeti koruyan fenomen isim, tarzını kullandığı parçalardaki farklı tasarımlarla ortaya koyuyor.

Esra Seziş Kiğılı Kıyafet Kombinleri

Günlük Stilde Kaban Vurgusu

Sezonun big size kaban trendini çok önceden benimsemiş olan Esra Seziş Kiğılı, bu parçaları eşarplarıyla kullanmayı seviyor.

Tesettür Keçe Pardesü Modeli

Keçe Manto: Vivezza – Satın Al

Tek renk kabanlarıyla desenli eşarplar, desenli kabanlarıyla düz renk şalları kombinleyen fenomen isim, bot ve çizmeleriyle zevkini bir kez daha kanıtlıyor.

Esra Seziş Kiğılı Kıyafet Konbinleri

Paltolar Omuzlarda

Esra Seziş Kiğılı, omuzlarda stil yükü olan paltolarını etek, bluz ve botlarla kombinliyor. Ekru, camel, siyah ve lacivertten kış sezonunda asla vazgeçmeyen fenomen isim, her zaman minimal tasarımlardan yana. Bu stiliyle binlerce ismi kendine hayran bırakan stil danışmanı, ölçülü kadının kombinlerine ilham veriyor.

2016-2017 Kaban Modelleri

Yorumlar

“Esra Seziş Kiğılı’nın En İyi 10 Kombini” için bir cevap

  1. Nisa dedi ki:

    Gücünü Ayakkabı çantadan alan….. kombinlerde ikinci kombindeki pudra zebra cep desenli ceketi nerde bulabilirim

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir